iTunes - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:iTunes

Macworld 2006: Keynote Steva Jobse - první část, hudební a softwarové novinky - iLife'06 a iPod s rádiem

10. ledna 2006, 18.00 | Útok novinářů, VIP návštěvníků a fanoušků Applu na Esplanade Ballroom, kde se úvodní řeč Steva Jobse konala, pravděpodobně u jiné společnosti nenajdete. Boj o nejlepší místa a snaha být Stevovi co nejblíže byla hlavní motivací při snaze o obsazení nejlepších míst. A není se čemu divit, Vánoce podle Applu začínají až 10. ledna.

 

 

 

URGE a Vongo vs iTunes Music Store

10. ledna 2006, 00.00 | I když v současnosti existuje již řada internetových obchodů s hudbou, iTunes Music Store se zatím nikomu sesadit z trůnu nepodařilo. Dalším pokusem o zmenšení podílu na trhu s hudbou je společná aktivita Microsoftu a MTV - URGE.

 

 

 

Apple a Motorola ROKR - pravá americká svěžest?

6. prosince 2005, 00.00 | Před několika měsíci byl firmou Motorola uveden na trh první mobilní telefon vybavený aplikací iTunes pro přehrávání audiosouborů v synchronizaci s iTunes v počítačích s operačními systémy Mac OS X a Windows. Jako vlastník tohoto telefonu jsem se rozhodl podrobit ho dlouhodobému testu ve spojení s PowerBookem G4 vybaveným systémem Mac OS X 10.4.3 CZ a aplikací iTunes 6.0.1, taktéž v lokalizované verzi.

 

 

 

Steve Jobs na D: All Things Digital - iTunes a podcasting

26. května 2005, 00.00 | Tento týden se stala ještě jedna důležitá událost - proběhla konference D: All Things Digital, kde vystoupil i CEO společností Apple a Pixar Steve Jobs a hovořil nejenom o iTunes 4.9, které byly na této akci poprvé prezentovány, ale otázky padaly i na iTunes telefon od Motoroly a problémy s mobilními operátory.

 

 

 

iTunes - nejlepší kamarád vašeho iPodu

30. listopadu 2004, 00.00 | Program iTunes je nedílnou součásti přehrávače iPod a společně tvoří dokonalý pár. Hlavním úkolem iTunes je starat se o vaši sbírku hudby, konvertovat CD do požadovaného formátu a přijímat internetová rádia. A samozřejmě spravovat obsah vašeho iPodu.

 

 

 

iTunes na plné pecky - ovládáme vizualiaci

15. listopadu 2004, 00.00 | iTunes, iTunes, iTunes - kolikrát jsme se již této aplikaci na stránkách MujMACu věnovali? Přesné číslo neznám, ale určitě z balíku iLife patří k nejčastěji zmiňovaným. Hudba tvoří důležitou součást mého života a iTunes patří k nejvytíženějším programům vedle Mailu, Safari a iCalu. A vzhledem k tomu, že nejsem jediný takto postižený uživatel, rozhodl jsem se pro dnešek připravit článek o jedné z funkcí iTunes - vizualizaci.

 

 

 

iTunes pro Windows - podpora na stránkách apple.com

1. listopadu 2004, 00.00 | Hledáte-li bližší informace o iTunes pro Windows, nebo potřebujete vyřešit problém související s touto aplikací, zkuste prohledat oficiální support na webu společnosti Apple.

 

 

 

iPod & iTunes - Tipy a triky pro tuto nerozlučnou dvojici

22. října 2004, 00.00 | Ačkoliv je iPod bezpochyby báječný a úspěšný produkt, bez iTunes by se takové prodejnosti nedočkal. A stejně tak iTunes, sama o sobě uživatelsky jednoduchá aplikace, jejíž hlavní přednosti vyniknou při spojení s iPodem. Tato nerozlučná dvojice spolu funguje v naprosté symbióze a pokud si chcete přečíst pár rad a tipů zaměřených právě na tento pár, máte dnes šanci.

 

 

 

iTunes - na plné pecky

24. září 2004, 00.00 | Představovat uživatelům Maců aplikaci iTunes je stejně zbytečné jako vysvětlovat jim, že iPod je nejlepší přenosný přehrávač pod sluncem. Všichni iTunes známe a stejně tak je nám jasné, že iPod byl díra do světa. A ruku na srdce, kolik z nás používá na správu hudební kolekce jinou aplikaci než iTunes? Máte pravdu, skoro nikdo. Proč taky, když iTunes si lze stáhnout zdarma z internetu a to nejenom pro Mac OS X, ale i pro platformu Windows. A znáte všechny vymoženosti iTunes?

 

 

 

iTunes: rozpačitý útok na Evropu

17. června 2004, 00.00 | V úterý Apple konečně uvolnil dlouho očekávanou evropskou verzi svého digitálního obchodu s hudbou. Ovšem z iTunes Music Store se zatím mohou v Evropě radovat jen ve Velké Británii, Německu a Francii, a k tomu často nenaleznou ani své oblíbené lokální kapely.

 

 

 

Strana výpisu

3

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: