iTunes - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:iTunes

Airport Express - iTunes se šíří vzduchem

9. června 2004, 00.00 | Bezdrátové sítě (wi-fi) zažívají v posledních letech značný růst, což můžeme pozorovat nejen v zahraničí, ale i v naší republice. Access Pointy se začínají objevovat v kavárnách i restauracích a většina mobilních zařízení (notebooky či PDA) je wi-fi kompatibilní. S wi-fi se počítá i u společnosti Apple, kde je tato technologie prodávána pod názvem Airport a začatkém tohoto týdne se dočkala nového produktu - Airport Express.

 

 

 

Prvních 365 dní iTunes Music Store

30. dubna 2004, 00.00 | Apple před rokem uvedl svou novou službu iTunes Music Store, kterou získal nemalou pozornost. První rok služby byl úspěšný - svědčí o tom 70 milionů prodaných skladeb a první místo v žebříčku prodejů, byť původní očekávání Applu byly ještě vyšší. Bohužel promo s Pepsi se nevydařilo podle původních předpokladů.

 

 

 

První reakce na iTunes pro Windows

21. října 2003, 00.00 | Po vedení iTunes pro Windows a nové verze obchodu iTunes se samozřejmě objevila celá řada dalších informací - pojďme se podívat, o čem se nejčastěji diskutuje.

 

 

 

iTunes pro Windows: a peklo zamrzlo

17. října 2003, 00.00 | To, co by si ještě před časem málokdo představil, se stalo skutečností - Apple se s jednou ze svých klíčových aplikací, iTunes, pouští do světa Windows. A tak uživatelé Windows získávají nejen klienta pro iTunes Music Store, ale také výborný přehrávač a nástroj pro správu svých iPodů.

 

 

 

iTunes se otevírají všem a získávají další konkurenci

24. července 2003, 00.00 | iTunes Music Store je nyní dostupný v podstatě všem umělcům, kteří se rozhodnout touto cestou nabízet své skladby posluchačům, tedy i jedincům, kteří nemají vlastní label. Kromě toho se objevil další elektronický obchod s hudbou, který se snaží konkurovat iTMS a také se tak trochu přiživit na jeho popularitě.

 

 

 

Nová verze iTunes - konec kopírování

28. května 2003, 00.00 | Apple uvedl update programu iTunes 4, který kromě jiného zamezuje kopírování skladeb z jednoho počítače na druhý přes iTunes, často i bez vědomí uživatele který skladby nabídl pouze k přehrávání. Kromě toho asi nepřekvapí, že počet prodaných skladeb přes iTunes Music Store přesáhl už tři miliony.

 

 

 

iTunes Music Store: konkurence nespí

27. května 2003, 00.00 | Zatímco Steve Jobs sleduje počítadlo, na kterém každou vteřinu naskakuje nová prodaná skladba, konkurence nespí - nová služba PureTunes nabízí ještě svobodnější pravidla pro zakoupenou hudbu, než iTMS, Roxio připravuje obrození populárního Napsteru a Microsoft se bude snažit svázat přísnou správou práv i osobní přehrávače.

 

 

 

iTunes: Chcete být dvoumilionářem?

15. května 2003, 00.00 | iTunes a iTunes Music Store stále nemizí ze stránek zpravodajských serverů, ba právě naopak - díky novým zprávám je o ně stále zájem. K dobrým zprávám patří, že iTunes Music Store dosáhl už dva miliony prodaných skladeb, k těm méně příznivým, že přes iTunes lze snadno krást hudbu přes internet. A jak to bude s iTunes pro Windows?

 

 

 

Milionářské iTunes

6. května 2003, 00.00 | Podle Apple se za první týden provozu iTunes prodalo více než jeden milion skladeb, k tomu lidé jak diví objednávají a kupují nové iPody. Zástupcům vydavatelství podle všeho takovýto úspěch trochu vyrazil dech.

 

 

 

iTunes Music Store: 275 000 skladeb za prvních 18 hodin

2. května 2003, 00.00 | Podle neověřených zdrojů je nový obchod Apple ohromným úspěchem - s velmi omezenou zákaznickou skupinou dosáhl již během prvních hodin nebývalý zájem. Podle Jobse se v nabídce brzy objeví i další nezávislé nahrávací společnosti. A řekneme si také, jak sdílet svou knihovnu skladeb v iTunes přes internet.

 

 

 

Strana výpisu

4

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: