iTunes - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:iTunes

iTunes Music Store - digitální hudba na jedno kliknutí

29. dubna 2003, 00.00 | Apple představil očekávanou službu pro nákup hudby v digitální podobě přes Internet. Díky uzké integraci s iTunes a iPodem asi nemůže být nakupování hudby už ani jednodusší. Bohužel, zatím pouze pro USA...

 

 

 

Nový iPod a iTunes 4

29. dubna 2003, 00.00 | Kromě služby iTunes Music Store se musíme podívat také na novou verzi iPodu a nejnovější iTunes, které podporují nákup hudby ve formátu AAC přes internet právě z nového obchodu Apple.

 

 

 

Novinky v lokalizaci: iTunes a aktualizace lokalizace

24. dubna 2003, 00.00 | Že lokalizační tým nespí, o tom svědčí další novinky, které se objevily - především lokalizace pro aktuální verzi iTunes 3.0.1 a také Aktualizace lokalizace 10.2. Dobrou zprávou také je, že tři čtvrtiny lokalizací pro iLife jsou zdarma ke stažení na webu.

 

 

 

Tipy a triky pro iTunes

2. ledna 2003, 00.00 | iTunes jsou velmi oblíbený přehrávač a "správce" MP3 souborů, možná však neznáte všechny možnosti tohoto programu či nevíte jak je využít. Podívejte se, jak iTunes ovládat na dálku či která česká rádia si můžete v iTunes poslechnout.

 

 

 

Naučte iTunes česky

15. dubna 2002, 00.00 | Nahrajte si drobnou aktualizaci pro populární aplikaci iTunes a naučte ji česky. Nejde zatím o lokalizaci aplikace, ale i plná podpora našeho jazyka pro klasickou verzi tohoto produktu vás může potěšit.

 

 

 

Jak funguje iPod na Windows

2. ledna 2002, 00.00 | Skvělý MP3 přehrávač iPod není standardně podporovaný pro použití s operačním systémem Windows, ovšem díky Xplay ho lze poměrně snadno na počítačích s FireWire porty používat. Na co se mohou uživatelé tešit?

 

 

 

iTunes 2 v praxi

9. listopadu 2001, 00.00 | Apple přesně před týdnem uvolnil nové iTunes 2, obsahující několik novinek a podporu pro iPod. Než se dočkáme iPodu, podívejme se na to, co všechno nové iTunes umí.

 

 

 

iTunes 1.1

13. března 2001, 00.00 | Novější verze populárního hudebního software přidává podporu externích vypalovaček třetích výrobců a odstraňuje nepříjemnou chybu.

 

 

 

Hvězdy propagují iTunes

9. března 2001, 00.00 | Zcela nová televizní reklama Apple měla přes noc premiéru v nejlepších časech velkých televizních sítí - a čím zaujme?

 

 

 

Strana výpisu

5

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: