iTunes - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:iTunes

"Sbohem" DRM – aneb jak pero silnější než meč bylo

4. dubna 2007, 00.00 | Možná právě v těchto dnech zažíváme začátek konce technologie, která měla svět spasit před pirátstvím, ale ve svém důsledku zřejmě pomohla jeho rozkvětu

 

 

 

TZ - stáhnete si hudbu i-legálně?

2. listopadu 2006, 00.00 | Nové a dlouho očekávané album hvězdné autorské dvojice Petr Hapka – Michal Horáček “Strážce plamene“, na kterém zpívají například Jaromír Nohavica, Hana Hegerová nebo Jana Kirschner, bude exkluzivně k prodeji na hudebním portálu i-legalne.cz, a to 6 dní před tím, než se dostane na klasických CD nosičích na pulty kamenných obchodů. Z portálu i-legalne.cz si budou moci zájemci stáhnout celé album či jednotlivé písničky již 14. listopadu 2006.

 

 

 

iTunes Artwork - jak získat obrázky alb do iTunes

25. září 2006, 01.00 | Jednou z novinek iTunes 7 je zapracování programu CoverFlow. Listování obálkami CD je velice efektní i efektivní a proto si ukážeme pár tipů ohledně získávání a přiřazování obálek (Artwork) k jednotlivým albům. Jednak to budou samotné iTunes, ale také widgety a nakonec aplikace Corripio. Jako bonus se můžete těšit na postup, jak získat účet pro automatické stažení obalů z iTunes Store.

 

 

 

iTunes 7.0 - krok směrem k videu

14. září 2006, 00.00 | Včera uvedené iTunes 7.0 přinesla řadu novinek, na které by bylo vhodné podívat se samostatně a trochu hlouběji. Proto jsme pro vás připravili dnešní článek, který vás s novými funkcemi seznámí.

 

 

 

iTunes, iPody a iTV, aneb nové produkty s logem Apple

13. září 2006, 00.00 | Včerejší akce společnost Apple, jež se konala v San Francisku, byla zaměřena především na oblast hudby a domácí zábavy. Pokud jste čekali nové MacBooky Pro, asi budete zklamáni, jestliže jste sázeli na nové iPody, iTunes a nový produkt, jež souvisí s videem a iTunes, trefili jste se do černého!

 

 

 

Metallica na iTunes Music Store

31. července 2006, 00.00 | Jestliže dění kolem prodeje hudby přes internet sledujete pozorněji, určitě vám kapela Metallica je známá jako jeden z hlavních odpůrců tohoto trendu.

 

 

 

Pořady Warner Bros. Společnosti Home Entertainment Group na iTunes Music Store

28. července 2006, 00.00 | Warner Bros. a Apple se domluvily na spolupráci a pořady nesoucí logo společnosti Warner Bros. budou dostupné na online obchodě iTunes Music Store.

 

 

 

iGadget - když vám iTunes nestačí

26. května 2006, 00.00 | Program iGadget od firmy iPodSoft je určen uživatelům Windows a otevírá nové a neobvyklé možnosti využití všech generací iPodů. Ještě nedávno se jmenoval PodPlus a předtím iPod Agent od Purple Ghost. Verze iGadget se nijak neliší funkcemi od PodPlus, ke změně názvu došlo jen v rámci nastupující nelibosti Applu vůči všem názvům obsahujícím slůvko iPod. Program stojí 15 dolarů – zvažte sami, jestli se vám vyplatí.

 

 

 

Miliarda skladeb prodána přes iTunes Music Store

26. února 2006, 00.00 | Internetový obchod iTunes Music Store byl spuštěn v dubnu roce 2003 a za necelé tři roky se podařilo společnosti Apple prodat přes internet více než 1 miliardu skladeb. Hranice první miliardy byla dosažena ve čtvrtek 23. února šťastný kupující, který si pořídil píseň nesoucí pořadové číslo 1 000 000 000 získal řadu cen.

 

 

 

iTunes ve Windows

25. ledna 2006, 00.00 | Keď v roku 2001 uviedlo Apple na trh prehrávače iPod, formát komprimovania hudby mp3, bol pomerne neznámy. iPod si začali kupovať prevažne priaznivci Macov, ostatní mu nedávali veľkú nádej. Keď bol však v Apple komunite rozšírený, všimli si ho konečne aj inde. iPod sa začal stávať veľmi populárnym, ale aj tak ho mohli používať iba ľudia pracujúci s Macmi, lebo iPod nespolupracoval s inými platformami.

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: