Další - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Další

Pět tipů pro lepší výdrž baterky na iPhonu

10. března 2010, 00.00 | iPhone nenmá výdrž, která by nějak oslnila. Při aktivním užívání vydrží den, dva. Pokud jste ale na cestách, oceníte několik tipů, jak iPhone udržet při životě o něco déle.

 

 

 

Dracula: The Path Of The Dragon

9. března 2010, 00.00 | Zhasněte světla, stáhněte žaluzie, zabedněte okna a dveře, pod polštář si dejte dřevěný kůl, na krk věnec z česneku a nasaďte si sluchátka. Dracula přichází!

 

 

 

Nové Apple reklamy

7. března 2010, 00.00 | Poslední reklama na iPhone cílí na matky a rodiny, první reklama na iPad potom demonstruje zařízení jako takové.

 

 

 

iBluenova umožňuje odesílání souborů přes bluetooth, pohodlně.

8. února 2010, 00.00 | Posílání souborů iPhone zvládá přes mail, nyní už i přes MMS, bluetooth podpora chybí a nic nenaznačuje tomu, že by se měla objevit. iBluenova z cydie tuto funkcionalitu velmi kvalitně doplňuje.

 

 

 

Evropské iTunes na obzoru?

1. února 2010, 00.00 | Zástupci evropské komise v říjnu minulého roku slíbily zlepšení dostupnosti online hudby v průběhu roku 2010 pro země Evropské unie. Měly na mysli zejména iTunes. Jen další planá naděje, nebo se skutečně dočkáme celoevropského iTunes store?

 

 

 

Digit #41 - Jak se stát iPhone vývojářem… tím úspěšným!

31. ledna 2010, 00.00 | Digit číslo 41 se nám podařilo natočit na konferenci iPhoneDevCamp, kde jsme měli možnost nahrávat před skutečným publikem a stálo to za to! Našimi hosty byl Robin Raszka a Petr Reichl z Tapmates. Vzhledem k tomu, že kluci stojí za úspěšnou aplikací Cookmate, vysvětlili nám, jaká byla jejich cesta k vyšším příčkám v App Store. Navíc, můžete vyhrát 20 účtů na RapidShare.com, pokud se zapojíte do soutěže.

 

 

 

Vyrobte si stylus pro iPhone

29. ledna 2010, 00.00 | V dnešním "okénku pro kutily" si vyrobíme stylus pro iPhone. Není to nic moc užitečného, komfortnější je ovládat iPhone malíčkem u nohy, ale proč si doma nepohrát...

 

 

 

Apple představil iPad

28. ledna 2010, 00.00 | Steve Jobs skutečně předvedl tablet, nový přístroj s 9,7“ obrazovkou nazvaný iPad. Je kompatibilní s tituly App Store, ale dovoluje také používání vyspělejších aplikací (mimo jiné balíku iWork) a poslouží též jako elektronická čtečka, pro niž Apple připravil nový obchod iBook Store.

 

 

 

Jízdní řády pro iPhone

24. ledna 2010, 00.00 | Aplikace na kterou čekám od chvíle, co jsme si pořídil iPhone je konečně tady. Jízdní řády jako nativní aplikace pro iPhone.

 

 

 

Zimní vybavení pro uživatele iPhonů a iPodů

6. ledna 2010, 00.00 | Zimní období je pro jablíčkáře nepříjemná- sluchátka se nevejdou pod kulich a iPhone se nedá ovládat v rukavicích, naštěstí jsou tu gadgety, který tyto závažné problémy odstraňují.

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: