Další - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Další

Natáčejte video na iPhonu 2G a 3G - řešení přímo z App store

18. prosince 2009, 00.00 | Apple schválil na App store aplikaci iVideocamera, která umožňuje natáčet video na iPhonu 3G a 2G.

 

 

 

Čtyři „Přistávací“ hry na iPhone

13. prosince 2009, 04.00 | Her typu Flight control (tedy těch, kdey je vaším úkolem navigovat loď nebo letadlo k bezpečnému přistání) na App store mnoho, pojďme se podívat na čtyři ty lepší.

 

 

 

NDrive nabízí navigaci pro iPhone s mapami střední Evropy za necelých 40EUR

7. prosince 2009, 00.00 | Portugalský NDrive začal nabízet navigaci pro iPhone obsahující napy ČR, Slovenska, Polska, Německa, Rakouska, Maďarska a dalších zemí za pouhých 39,99EUR. Aplikaci lze zakoupit prostřednictvím AppStoru a patří k tomu lepšímu, co lze v tomto segmentu najít.

 

 

 

iPhone navigace pro Indii

5. prosince 2009, 00.00 | Sygic a Mobile Map India začali společně nabízet navigační řešení pro iPhone s mapami Indie. Pokud se tedy chystáte do této exotické země, můžete získat přesné off-line mapy za necelých 80USD prostřednistvím AppStore.

 

 

 

USBfever - Přídavný mikrofon po iPod touch

1. prosince 2009, 00.00 | Drobný přídavný mikrofon pro použití s iPodem nano 4G, iPodem classic, iPodem touch 2G a iPhonem, překvapí kvalitou záznamu zvuku.

 

 

 

Smartscreen - widgety na iPhone

18. listopadu 2009, 00.00 | Pokusů o přinesení funkce widgets bylo více (vzpomeňme na aplikaci Inteliscreen). Doposud nejlepším pokusem je aplikace SmartScreen.

 

 

 

Recenze iPodu nano 5. generace

19. října 2009, 00.00 | Po delší době publikujeme recenzi na před nedávnem uvedený iPod nano páté generace s některými přelomovými a revolučními technologiemi jako je například FM radio :-), jak ho hodnotíme?

 

 

 

Efekty v kameře nového iPodu nano

18. října 2009, 15.00 | Nový iPod nano je vybaven i videokamerou, která je shopná video obohatit o některé efekty. Vytvořil jsem videonáhled všech efektů. Podívejte se.

 

 

 

Adobe vydal Photoshop mobile pro iPhone

10. října 2009, 00.00 | Softwarový gigant Adobe, výrobce profesionálního grafického programu Photoshop, vypustil na appstore Photoshop mobile. Bohužel je dostupný pouze v americkém appstore.

 

 

 

Dockwood - luxusní stojánky z Vysočiny

1. října 2009, 00.00 | Stojánků pro iPody a iPhony je celá řada. Ty, které Vám chci dnes představit dnes, jsou zajímavé z několika důvodů: Jsou celodřevěné, jsou české výroby a mají zvláštní potvrzení přímo od Apple.

 

 

 

Strana výpisu

3

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: