Software - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Software

Které aplikace si do iPodu Touch / iPhonu pořídit? - 5. Díl

20. března 2008, 00.00 | Nyní se podíváme na zoubek pár novým a velmi zajímavým aplikacím. Např. čtečku RSS, alternativu Time Machine pro iPhone, také Vám ukážeme způsob jak ovládat hudbu v kapse. Dále aplikaci pro zapamatování narozenin Vašich blízkých a nakonec Vám předvedeme další dva simulátory hudebních nástrojů.

 

 

 

Které aplikace si do iPodu Touch / iPhonu pořídit? - 4. Díl

18. března 2008, 01.00 | Po dlouhé pauze je tu další díl seriálu o aplikacích dostupných pro iPod Touch. Minule jsme slíbil, že Vám předvedu emulátory „hráčských“ konzolí jako je např Game Boy Advance, tedy zde Vám přinášíme přehled zatím dostupných emulátorů pro iPod Touch!

 

 

 

Cydia Packager - APT už i v iPhone?

6. března 2008, 00.00 | Bylo pouze otázkou času, kdy se objeví další aplikace pokračující tam, kde Installer skončil. Před několika dny spatřila světlo světa nová aplikace, která nese název „Cydia Packager“. A zvládá to, na co v Installer už nějaký ten měsíc čekáme.

 

 

 

Pravá čeština pro iPhone a iPod Touch je tady!

4. března 2008, 12.00 | Pokusů o češtinu bylo celkem dost a dopadaly velmi dobře, jenom na jednu maličkost – čeština nahrazovala vždy pouze jeden z dostupných jazyků v iPhone, což samozřejmě nevadí, ale někteří by nejraději uvítali „plnou“ češtinu. Pokud mezi ně patříte, právě se Vám splnilo přání. Čeština je zde!

 

 

 

Emulace PalmOS na iPhone přichází!

28. února 2008, 00.00 | Pro většinu českého obyvatelstva neznámá věc nebo zbytečnost, ale alespoň v Americe pro někoho nepostradatelný OS, který nabízí některé špičkové programy jako například Tide Tool. Emulace PalmOS pomalu přichází i na iPod Touch a iPhone!

 

 

 

Které aplikace si do iPodu Touch / iPhonu pořídit? - 3. Díl

23. února 2008, 00.00 | Po dlouhé odmlce je tu zpět seriál o mých oblíbených aplikacích a hrách pro iPhone a iPod Touch. A co že vám dnes představím? Aplikaci pro simulaci piána. Aplikaci, která vám poslouží jako televizní program ve vašem iPodě. Dále skvělou hru, díky níž si budete moci procvičit kulečník „pool“. Aplikaci, pomocí které se připojíte na váš ICQ, MSN, AIM účet. A také perfektní hru iZoo.

 

 

 

Které aplikace si do iPodu Touch / iPhonu pořídit? - 2. Díl

9. února 2008, 00.00 | Je tady další díl článku o aplikacích pro iPod Touch a iPhone. Dnes vám ukážu: aplikaci pro čtení knih, aplikaci pro čtení PDF souborů, aplikaci pro zjištění informací o blízkých WiFi sítích, a také vám představím 2 naprosto úžasné hry.

 

 

 

Které aplikace si do iPodu Touch / iPhonu pořídit?

7. února 2008, 00.00 | V tomto seriálu bych vám chtěl dát tipy na mé oblíbené aplikace. Takže pokud hledáte inspiraci, které aplikace nainstalovat nebo jste zvědaví, co vše se dá na iPodu Touch / iPhonu dělat, pak čtěte dál...

 

 

 

Guitar Hero pro iPod Touch / iPhone

29. ledna 2008, 00.00 | Klon slavné hry Guitar Hero, se dostal také do iPodu Touchu a iPhonu. A nese název Tap Tap Revolution.

 

 

 

Dimension player – pohled do blízké budoucnosti

25. ledna 2008, 00.00 | Vlastníte iPod Touch nebo iPhone? Stahujete přes internet hudbu a nebaví vás poslouchat ji pouze přes podprůměrné „SendFile“? Má pro vás Music Player málo funkcí?
Trulife8342 a jeho tým složený z profesionálních programátorů a grafiků pro vás vytváří řešení.

 

 

 

Strana výpisu

4

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: