Software - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Software

Skype pro iPhone

1. dubna 2009, 07.00 | Na App Store se objevil software umožňující (omezeně) využívat na iPhonu a iPodu touch VoIP službu Skype.

 

 

 

Na iPhone přichází Wolfenstein 3D

30. března 2009, 06.00 | id Software přenesl na iPhone (a iPod touch) legendární hru Wolfenstein 3D.

 

 

 

Apple opět aktualizoval službu MobileMe

27. února 2009, 02.00 | Nová aktualizace služby MobileMe přináší přepracovanou přihlašovací stránku a vylepšuje a zrychluje mnohé další funkce.

 

 

 

Sharepod 3 - ovládejte svůj iPod snadno, rychle a kdekoli

22. dubna 2008, 00.00 | Pokud hledáte alternativu k iTunes a zároveň možnost pracovat s obsahem vašeho iPodu ať už jste kdekoli, zcela jistě jste už slyšeli o programu Sharepod. Ten je v současnosti k dispozici již ve své třetí verzi, která oproti té předchozí přináší celou řádku novinek a vylepšení.

 

 

 

Fring - konečně pořádná aplikace pro ICQ a Skype!

17. dubna 2008, 00.00 | Už máte dost primitivních programů na Skype a ICQ pro Váš iPod Touch? Myslím, že jsme na kvalitní aplikaci pro tyto účely čekali velmi dlouho a teď je zde!

 

 

 

Quake 3 již možná i pro iPhone!

6. dubna 2008, 00.00 | I starší hra jako Quake 3 primárně určená pro PC se i v této době těší veliké oblibě. Nyní se na serveru YouTube objevilo video demonstrující hraní této skvělé hry na dvou iPod Touch!

 

 

 

Funkce „Live location tracking“ již v novém firmware 2.0!

5. dubna 2008, 00.00 | O novém firmware toho bylo napsané již hodně a stále se dovídáme co nového je v tom tajuplném firmware zabudované. Dnes byla odhalena nová a velice užitečná funkce v Maps.app. Nahrazující alespoň z části GPS navigaci.

 

 

 

iPhone Pwnage pro Mac OS X vydáno!

4. dubna 2008, 00.00 | Po několika týdnech úmorného čekání jsme se konečně dočkali vydání, přesně jak iPhone Dev-Team sliboval. Co nám tedy Pwnage může přinést nového?

 

 

 

Jaké novinky nám přineslo posledních pár dní? (Aktualizováno)

31. března 2008, 00.00 | Druhá beta verze firmware 2.0 pro iPhone je na světě, teď již konečně 2.0 a né 1.2! Nový firmware 2.0 během 24hod. hacknut a připraven pro projekt Pwnage! Projekt Pwnage se představuje! První velmi kvalitní video je na světě! Vydání projektu prodlouženo na přístí týden!

 

 

 

Caterpillar - nepostradatelné utility pro Váš iPhone!

25. března 2008, 17.00 | Jste stále nespokojeni se svým iPhone a chtěli by jste něco více? Např. chybí Vám zobrazování událostí přímo na hlavní obrazovce nebo sháníte něco, co dokáže zakrýt text Vašich SMS? Caterpillar nabízí tohle vše a ještě několik bonusů navíc!

 

 

 

Strana výpisu

3

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: