Software - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Software

iTube – YouTube do iPodu pro uživatele PC

16. února 2007, 00.00 | Zaujal vás náš článek o PodTube, ale nemáte doma Mac? Nevadí je tu iTube!

 

 

 

PodTube2 – YouTube v iPodu snadno a rychle

18. ledna 2007, 00.00 | Také jste si zamilovali dnešní doby YouTube? Chtěli byste si některá videa uložit do vašeho iPodu? Žádný problém, vše co potřebujete je PodTube2.

 

 

 

Soundflavor DJ – „hudební prorok“

13. října 2006, 00.00 | Nevíte jakou skladbu si vybrat? Pusťte do vaší knihovny Soundflavor DJ! Přesně tak by mohl znít titulek společnosti Soundflavor, která tento program vytvořila.

 

 

 

Cestujete? Nezapomeňte na mapu metra! Nyní včetně Prahy!

25. září 2006, 00.00 | Není překvapením, že iPod lze rozšířit mnoha způsoby a dostat do něj adresář, svůj kalendář, filmy, obrázky a.. samozřejmě muziku. Nebo taky mapy - konkrétně třeba mapy metra různých světových měst.

 

 

 

iTunes 7.0 - krok směrem k videu

14. září 2006, 00.00 | Včera uvedené iTunes 7.0 přinesla řadu novinek, na které by bylo vhodné podívat se samostatně a trochu hlouběji. Proto jsme pro vás připravili dnešní článek, který vás s novými funkcemi seznámí.

 

 

 

Update pro váš iPod

13. července 2006, 00.00 | Společnost Apple uvedla nový update iPod software určený pro všechny iPody. Hlavní novinkou je podpora programu Nike + iPod pro nano, jež umožňuje synchronizaci dat mezi iPodem nano a sportovní obuví Nike pro další zpracování v počítači. Další novinou je možnost omezení maximální hlasitosti u iPodu shuffle a v tomto updatu nechybí ani opravy chyb, jež se v předchozí verzi projevily.

 

 

 

Mistrovství světa ve fotbalu - kompletně ve vašem iPodu!

16. června 2006, 00.00 | Propadli jste fotbalovému šílenství a následující týdny je fotbal to jediné, co vás zajímá? Pokud ano a navíc vlastníte iPod, nezapomeňte si do něj nainstalovat kompletního průvodce celým šampionátem!

 

 

 

iGadget - když vám iTunes nestačí

26. května 2006, 00.00 | Program iGadget od firmy iPodSoft je určen uživatelům Windows a otevírá nové a neobvyklé možnosti využití všech generací iPodů. Ještě nedávno se jmenoval PodPlus a předtím iPod Agent od Purple Ghost. Verze iGadget se nijak neliší funkcemi od PodPlus, ke změně názvu došlo jen v rámci nastupující nelibosti Applu vůči všem názvům obsahujícím slůvko iPod. Program stojí 15 dolarů – zvažte sami, jestli se vám vyplatí.

 

 

 

Rockbox v iPodu - když to máte rádi po svém

3. května 2006, 00.00 | Úprava firmwaru iPodu není zcela nová a i na našem serveru jsme vás informovali o možnosti nahrát do iPodu linux. Další možností, jak si iPod pozměnit a upravit přináší Rockbox - Open Source řešení, které z vašeho iPod udělá zcela nový přehrávač.

 

 

 

iPod Updater 2006-03-23 - omezení hlasitosti pro iPody

30. března 2006, 00.00 | Společnost Apple vypustila nový update pro přehrávače iPod. Konkrétně se jedná o software pro iPod nano a iPod páte generace (video). Vedle úprav drobných chyb přináší především možnost nastavení maximální hlasitosti.

 

 

 

Strana výpisu

7

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: