Software - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Software

Jak připravit video pro video iPod pod Mac OS X

31. ledna 2006, 00.00 | S nástupem iPodu video se do popředí dostávají programy, které umí editovat a hlavně převádět video mezi formáty. Do této kategorie patří i programy jako je ffmpegX a iSquint, které si s videem nejenom pro iPod poradí (překódují jej) a navíc dokáží vyřešit ještě jeden nesvár - umí "vypálit" titulky přímo do filmu.

 

 

 

URGE a Vongo vs iTunes Music Store

10. ledna 2006, 00.00 | I když v současnosti existuje již řada internetových obchodů s hudbou, iTunes Music Store se zatím nikomu sesadit z trůnu nepodařilo. Dalším pokusem o zmenšení podílu na trhu s hudbou je společná aktivita Microsoftu a MTV - URGE.

 

 

 

Živý přenos z Macworld 2006

9. ledna 2006, 00.00 | Okamžik velké Keynote, té nejzajímavější části výstavy Macworld 2006, se blíží. Co hodlá Apple ohlásit? Sledujte živý přenos, který začne v úterý 10. ledna od 18:00! Přímo v sále v Moscone Center v San Franciscu máme dva zástupce serveru MujMac, kteří nám budou posílat bližší informace o řeči Steva Jobse, jež zde budeme v krátkých intervalech publikovat. To vše bude kombinováno s překladem zpravodajství z dalších serverů. Nezapomeňte si v úterý před šestou hodinou večerní otevřít tento článek.

 

 

 

iPod-Linux - iPod říznutý tučňákem

11. února 2005, 00.00 | Úspěšný přehrávač iPod a jeho ovládání asi nemá na těchto stránkách smysl představovat. Na toto téma bylo napsáno již mnoho kilobytů textů a bylo by těžké se neopakovat. Ačkoliv je ovládání iPodu a systém obecně často vychvalován, často lze slyšet i výtku na nemožnost rozšíření. To asi vadilo i autorům projektu iPod-Linux, kteří se rozhodli do iPodu dostat operační systém Linux. A jak se jim to povedlo?

 

 

 

Nový update pro iPod mini a iPod s klikacím kolečkem - iPod Updater 2004-11-15

25. listopadu 2004, 00.00 | Konečně jsme se dočkali nového updatu pro iPod mini a pro Click Wheel iPod. Nejvíce užitku z něj budou mít především majitelé iPodu mini, který se funkčností dorovnal iPodu čtvrté generace.

 

 

 

iPod na maximum

13. srpna 2004, 00.00 | O tom, že příchod iPodu vyvolal před pár lety menší revoluci v hudebním průmyslu, asi není potřeba nikoho přesvědčovat. A uživatelé, kteří jej chtějí využít na maximum, se dnes dozvědí, jaké aplikace k tomu budou potřebovat.

 

 

 

Strana výpisu

8

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: