Software - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Software

Webb Apps - varianta pro neodblokovaný iPod Touch

11. ledna 2008, 00.00 | Nechce se vám odblokovávat váš iPod a přesto byste rádi využili všech možností, které nabízí? Speciálně vytvořené webové stránky tzv. web apps jsou pro vás východiskem.

 

 

 

Návod instalace her pro Gameboy Advance do iPodu Touch a iPhonu

12. prosince 2007, 00.00 | Chtěli byste si zahrát klasické tituly určené pro Gameboy Advance na vašem iPodu Touch nebo iPhonu? Žádný problém! Máme pro vás návod, který připravil náš věrný přispěvatel Sysellz, a kterému tímto opět za nás všechny velmi děkujeme.

 

 

 

iBeer, iBug, iMunchies - zábavný obsah pro váš iPod Touch nebo iPhone

8. prosince 2007, 00.00 | Máte hravého ducha a chtěli byste trochu oživit svůj iPod Touch nebo iPhone? Společnost Hottrix a její "screensavery" jsou vám k službám.

 

 

 

Google iPhone web app - vánoční dárek pro majitele iPodů Touch a iPhonů

6. prosince 2007, 00.00 | Pokud jste šťastnými majiteli iPodu Touch nebo iPhonu, zcela jistě se vám zalíbila možnost opravdu snadného připojení k internetu a využívání různých volně dostupných aplikací. Díky společnosti Google se výběr ještě více rozšířil.

 

 

 

SuperSync - veškerá vaše hudba už bude vždy s vámi

3. prosince 2007, 00.00 | Nahrávejte, synchronizujte, zálohujte a užívejte si svou hudbu kdekoli se vám jen zlíbí. Přesně v tomto duchu se nesla myšlenka, která přivedla na svět software SuperSync.

 

 

 

iGet Mobile - Mac ve vašem iPodu nebo iPhonu

26. listopadu 2007, 00.00 | Mnoho majitelů iPhonu a nového iPodu Touch zřejmě někdy přemýšlelo o tom, jaké by to bylo, kdyby mohly jeho prostřednictvím snadno přistupovat k souborům uloženým na svém Macu. A díky programu iGet Mobile to je možné.

 

 

 

Free YouTube To iPod Converter - stačí jedno kliknutí

17. listopadu 2007, 00.00 | Již dříve jsme vás informovali o možnosti stahování a konverze videa přímo ze serveru YouTube. Tento způsob však měl svá omezení v ceně potřebného softwaru nebo "složitosti" celého procesu. Free YouTube To iPod Converter je zdarma a vaše oblíbené video vám uloží do zvoleného adresáře doslova na jedno kliknutí.

 

 

 

Tagujeme filmy na Macu i PC

11. listopadu 2007, 00.00 | Kvalitní a rychlé tagování filmů je v iTunes spíše utopie, proto vám přinášíme freewarové programy, které si s tímto úkolem poradí o poznání lépe.

 

 

 

Líbí se vám nové menu? Hackněte si iPod!

15. října 2007, 00.00 | Pokud se vám zalíbilo nové menu iPodů Classic a Nano a chtěli byste jej mít také na vašem iPodu Video, máte nyní možnost toho dosáhnout.

 

 

 

Movavi Online Video Converter - konvertujte kdekoli

29. září 2007, 00.00 | Video z fotoaparátu, mobilního telefonu nebo krátký klip na webu, to jsou všechno případy, kdy se hodí mít k dispozici šikovný nástroj pro konverzi videa. Mnohé takové programy jsou však pro tyto účely zbytečně nákladné, často ne zcela dokonale funkční nebo složité na ovládání. Movavi Online Video Converter je ale jiný!

 

 

 

Strana výpisu

5

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: