iPhone / iPod Touch - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:iPhone / iPod Touch

Natáčejte video na iPhonu 2G a 3G - řešení přímo z App store

18. prosince 2009, 00.00 | Apple schválil na App store aplikaci iVideocamera, která umožňuje natáčet video na iPhonu 3G a 2G.

 

 

 

Čtyři „Přistávací“ hry na iPhone

13. prosince 2009, 04.00 | Her typu Flight control (tedy těch, kdey je vaším úkolem navigovat loď nebo letadlo k bezpečnému přistání) na App store mnoho, pojďme se podívat na čtyři ty lepší.

 

 

 

NDrive nabízí navigaci pro iPhone s mapami střední Evropy za necelých 40EUR

7. prosince 2009, 00.00 | Portugalský NDrive začal nabízet navigaci pro iPhone obsahující napy ČR, Slovenska, Polska, Německa, Rakouska, Maďarska a dalších zemí za pouhých 39,99EUR. Aplikaci lze zakoupit prostřednictvím AppStoru a patří k tomu lepšímu, co lze v tomto segmentu najít.

 

 

 

iPhone navigace pro Indii

5. prosince 2009, 00.00 | Sygic a Mobile Map India začali společně nabízet navigační řešení pro iPhone s mapami Indie. Pokud se tedy chystáte do této exotické země, můžete získat přesné off-line mapy za necelých 80USD prostřednistvím AppStore.

 

 

 

USBfever - Přídavný mikrofon po iPod touch

1. prosince 2009, 00.00 | Drobný přídavný mikrofon pro použití s iPodem nano 4G, iPodem classic, iPodem touch 2G a iPhonem, překvapí kvalitou záznamu zvuku.

 

 

 

Smartscreen - widgety na iPhone

18. listopadu 2009, 00.00 | Pokusů o přinesení funkce widgets bylo více (vzpomeňme na aplikaci Inteliscreen). Doposud nejlepším pokusem je aplikace SmartScreen.

 

 

 

Adobe vydal Photoshop mobile pro iPhone

10. října 2009, 00.00 | Softwarový gigant Adobe, výrobce profesionálního grafického programu Photoshop, vypustil na appstore Photoshop mobile. Bohužel je dostupný pouze v americkém appstore.

 

 

 

Dockwood - luxusní stojánky z Vysočiny

1. října 2009, 00.00 | Stojánků pro iPody a iPhony je celá řada. Ty, které Vám chci dnes představit dnes, jsou zajímavé z několika důvodů: Jsou celodřevěné, jsou české výroby a mají zvláštní potvrzení přímo od Apple.

 

 

 

Vytvořte vlastní téma pro iPhone nebo iPod touch

25. září 2009, 00.00 | Dnes Vám představím jednoduchý program pro Windows pomocí kterého si můžete vytvořit vlastní téma pro iPhone.

 

 

 

Byla představena kompletní nová řada iPodů, iTunes 9 a iPhone os 3.1

13. září 2009, 00.00 | Nový iPod nano s vestavěnou kamerou, iPod shuffle v nových barvách, oprášený iPod classic, iPod touch s vylepšeným výkonem, iPhone OS 3.1 a nová verze programu iTunes. To jsou novinky, které Apple ve středu představil.

 

 

 

Strana výpisu

3

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: