Ostatní - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

Motorola ROKR, Sony a Microsoft

26. září 2005, 00.00 | Dalším důležitým stánkem, ke kterému vedly mé kroky na výstavě Apple Expo, měla pod patronací společnost Motorola. iPod nano jsem otestoval a bylo na čase vyrazit za druhou novinkou - Motorolou ROKR E1.

 

 

 

Apple Expo 2005 - den prvý

21. září 2005, 00.00 | V úterý v 11.00 se otevřely brány výstaviště Porte Versailles a do haly číslo pět, která je o pár desítek metrů čtverečních větší než plocha minulého Expa, začali proudit návštěvníci. Pokud jste očekávali nějaké nové, zatím neuvedené produkty, musím vás zklamat. Nic takového se nekonalo. Apple nic nového na ploše nepředvedl, ovšem Apple Expo není jen o Applu ale i o dalších vystavovatelích, a ty se naštěstí činili.

 

 

 

Apple Expo 2005 - první dny v Paříži

19. září 2005, 00.00 | Jak asi víte, v úterý 20. září začíná pařížské Apple Expo. Výstava, která patří k stěžejním akcím na starém kontinentě, má tento rok poněkud jiný "formát" a zásadně se liší od předchozích ročníků. Tato změna se projeví především úterní Keynote Steva Jobse.

 

 

 

Novinky z Cupertina pro poslední červnový den

30. června 2005, 00.00 | Na poslední červnový den jsme pro vás připravili přehled novinek, které se objevily v posledních dnech a navíc várku spekulací o tom, co na nás zaměstnanci společnosti Apple v Křemíkovém údolí chystají. Dočtete se tedy o iPodech, iTunes 4.9, Motorole a zmínka padne i o Intel Macu.

 

 

 

Jablečné letní novinky - iPod Aneta a Apple Store na Smíchově

21. června 2005, 23.00 | Aneta Langerová a společnost Apple v zastoupení společnosti CDS včera představili v pražském klubu Rock Café novou edici přehrávačů iPod Aneta. U této příležitosti jsme vyzpovídali zástupce CDS a získali pár nových informací o plánovaném otevření pražského Apple Storu, který by se měl za pár měsíců objevit na pražském Andělu.

 

 

 

Steve Jobs na D: All Things Digital - iTunes a podcasting

26. května 2005, 00.00 | Tento týden se stala ještě jedna důležitá událost - proběhla konference D: All Things Digital, kde vystoupil i CEO společností Apple a Pixar Steve Jobs a hovořil nejenom o iTunes 4.9, které byly na této akci poprvé prezentovány, ale otázky padaly i na iTunes telefon od Motoroly a problémy s mobilními operátory.

 

 

 

Žraločí ploutev od Griffinů - povedený lovec rozhlasových vln

23. března 2005, 00.00 | Společnost Griffin Technology určitě není naším čtenářům neznámá. O produktech pocházejících z "Griffiňácké" laboratoře jsme se již několikrát rozepsali a nutno dodat, že Griffin patří mezi výrobce originálních a vzhledově povedených výrobků. Asi se nebudete divit, že na testování žraločí ploutve, nebo chcete-li radioSharku, jsem se těšil, neboť jsem ho měl možnost vidět pouze na výstavách, ale osobní zkušenost byla zatím nulová.

 

 

 

Nakupujeme iPod na internetu - apple.cz

22. března 2005, 00.00 | Dnes se podíváme na možnost nákupu iPodů na internetu a jako prvního jsme si do našeho testu vzali webový obchod českého zastoupení společnosti Apple - CDS. Naleznete jej na adrese store.apple.cz a již z adresy je patrné, že se jedná o český internetový AppleStore.

 

 

 

iPod shuffle - přijďte si na něj sáhnout!

27. ledna 2005, 00.00 | Líbí se vám iPod shuffle? A rádi byste si jej otestovali na vlastní kůži a uši dříve, než bude u nás k dostání? Pak máte jedinečnou šanci! Přivezli jsme dva kousky přímo z veletrhu MacWorld a nabízíme vám exkluzivní možnost se oběma verzemi iPodu shuffle seznámit z blízka.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - na návštěvě u Griffinů

19. ledna 2005, 00.00 | Společnost Griffin nepatří mezi ty neznámé a již řadu let zásobuje uživatele Maců a iPodů spoustou zajímavých doplňků. Mezi nejznámější bezpochyby patří multimediální ovladač PowerMate, audio rozhraní iMic, stojánek na notebook iCurve či před nedávnem uvedený radioShark - žraločí ploutev, která vám naladí všechna rádia v dosahu. Griffin, ale nevyrábí jen užitečné a šikovné doplňky, ale produkty této firmy si získaly oblibu i díky líbivému designu. A čím se Griffin prezentoval na Macworldu?

 

 

 

Strana výpisu

11

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: