Ostatní - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

TZ - stáhnete si hudbu i-legálně?

2. listopadu 2006, 00.00 | Nové a dlouho očekávané album hvězdné autorské dvojice Petr Hapka – Michal Horáček “Strážce plamene“, na kterém zpívají například Jaromír Nohavica, Hana Hegerová nebo Jana Kirschner, bude exkluzivně k prodeji na hudebním portálu i-legalne.cz, a to 6 dní před tím, než se dostane na klasických CD nosičích na pulty kamenných obchodů. Z portálu i-legalne.cz si budou moci zájemci stáhnout celé album či jednotlivé písničky již 14. listopadu 2006.

 

 

 

Vnitřnosti iPodu

9. října 2006, 00.00 | Zajímá vás, jak vypadá iPod uvnitř? Nebo jej chcete jen tak z dlouhé chvíle rozebrat a zkontrolovat, zda byl v asijské továrně dobře smontován? Nebo vás trápí baterie a chcete ji vyměnit? Ať už je váš důvod jakýkoliv, bude se hodit detailní postup, jak se do iPodu dostat.

 

 

 

ZUNE – Vrací microsoft úder? 14. listopadu uvidíme

5. října 2006, 00.00 | Právě toto datum si zvolil Microsoft jako termín svého vstupu na pole digitální hudby a videa. Jeho vlajkovou lodí v boji s dosud dominujícím Applem se stane multimediální přehrávač Zune. Co v sobě skrývá zařízení s tajemným názvem, jak vůbec vypadá a co dovede?

 

 

 

iPod oceněný EISA Awards

31. srpna 2006, 00.00 | Apple iPod získal ocenění EISA Awards 2006/2007 a stal se tak nejlepším evropským osobním multimediálním přehrávačem.

 

 

 

WWDC 2006 - Steve Jobs představil Mac Pro a vypustil z klece preview Leoparda!

8. srpna 2006, 14.00 | Je tomu doslova pár desítek minut, co skončila úvodní řeč Steva Jobse, kterou zahájil letošní WWDC, neboli vývojářskou konferenci konanou v Moscone Cente v San Francisku. A co nám Steve nadělil? Nástupce PowerMaca, který nese označení Mac Pro, Xserve a nechal nás nahlédnout na novou šelmu - Leoparda.

 

 

 

iPod jako eBook reader?

2. srpna 2006, 00.00 | Spekulací o tom, jak bude vypadat další iPod, jaké bude mít funkce a zda bude mít dotykový displej je nekonečně. A zde je další z nich - stane se iPod konkurentem eBook čteček od dalších výrobců?

 

 

 

Finanční výsledky společnosti Apple za třetí čtvrtletí fiskálního roku 2006 (období končící 1. červencem 2006)

28. července 2006, 00.00 | Společnost vykázala příjmy ve výši 4,37 miliardy amerických dolarů a čistý čtvrtletní zisk 472 milionů dolarů, což představuje zisk 54 centů na akcii. Hrubá marže činila 30,3 procenta, přičemž loni ve stejném období pouze 29,7 procenta. Plných 39 procent příjmů získala společnost z prodeje svých výrobků v zahraničí.

 

 

 

Pořady Warner Bros. Společnosti Home Entertainment Group na iTunes Music Store

28. července 2006, 00.00 | Warner Bros. a Apple se domluvily na spolupráci a pořady nesoucí logo společnosti Warner Bros. budou dostupné na online obchodě iTunes Music Store.

 

 

 

Pod CityGuides - celý svět ve vaší kapse

26. června 2006, 00.00 | Při cestování se zpravidla vyplatí mít sebou nějakého průvodce, který vám v neznámém prostředí poradí, kam si zajít na večeři, kterým čtvrtím se vyhnout a jak se pohybují ceny za taxi při cestě z letiště. A není nic jednoduššího, než takovými informacemi naplnit svůj iPod - řešení se jmenuje Pod CityGuides.

 

 

 

Mistrovství světa ve fotbalu - kompletně ve vašem iPodu!

16. června 2006, 00.00 | Propadli jste fotbalovému šílenství a následující týdny je fotbal to jediné, co vás zajímá? Pokud ano a navíc vlastníte iPod, nezapomeňte si do něj nainstalovat kompletního průvodce celým šampionátem!

 

 

 

Strana výpisu

8

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: