Ostatní - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

Macworld Expo 2005: Aktuálně přímo z Keynote Steva Jobse

11. ledna 2005, 00.00 | Nabízíme Vám bezprostřední reportáž z vystoupení Steva Jobse, které zde v San Franciscu skončilo před dvěma hodinami. Co nového Macworld přináší a nač se mohou apple uživatelé těšít? Vychutnejte si jedinou českou bezprostřední reportáž přímo z Moscone centra!

 

 

 

Aktuálně - kde se dá nově koupit iPod?

15. prosince 2004, 00.00 | Chcete si koupit iPod? V současnosti jej můžete koupit i v těchto kamenných obchodech: Bontonland v Praze a Brně, HSH Computer v Kotvě, SACO u Bílé labutě, Mironet v Holešovicích, Datart, MacTrend v ulici Jana Masaryka, LEVI a INEL Market v Plzni.

 

 

 

Apple Store v Londýně - přišel jsem, viděl jsem, nakoupil jsem!

22. listopadu 2004, 00.00 | Sobota 20. listopadu byl skvělý den. Zvláště pro Mac fanoušky, mezi které se tak trochu počítám. Hlavním úkolem dne pro mě bylo vystát dlouho frontu v Regent Street, dostat se do Apple Storu a nasát atmosféru prvního obchodu tohoto druhu v Evropě. Tyto řádky píši několik kilometrů nad zemí cestou zpět do Prahy. Powerbook G4 Titanium pomalu přijímá odezvy klávesnice, iPod přehrává mé oblíbené Brand New Heavies a já se pomalu v myšlenkách vracím ke všemu, co se před odletem událo.

 

 

 

Fotogalerie - před Apple Storem

22. listopadu 2004, 00.00 | První série fotografií ze slavnostního otevření Apple Storu v Londýně.


 

 

 

Fotogalerie - uvnitř Apple Storu

22. listopadu 2004, 00.00 | Druhá série fotografií ze slavnostního otevření Apple Storu v Londýně.


 

 

 

FAQ serveru MUJiPod.CZ

10. listopadu 2004, 00.00 | Několik základních informací o projektu, jeho cílech, zaměření a možnosti spolupráce. Server MUJiPod.cz se představuje a startuje svůj oficiální testovací provoz 11.11.2004.

 

 

 

Aktuálně - iPod Photo galerie

1. listopadu 2004, 00.00 | Pokud chcete vidět sbírku dalších obrázků nového iPod Photo, doporučuji vám galerii na serveru ipodlounge.com - 25 podrobných fotografií včetně obsahu krabice, doku, kabelů a podobně.

 

 

 

Aktuálně - iPod Photo v ponožce

1. listopadu 2004, 00.00 | Jestli vás zajímá, jak iPod Photo vypadá v ponožce, tak neváhejte a podívejte se na snímek ze serveru news.com.

 

 

 

Blížící se Mac Expo a otevření prvního Apple Storu v Evropě

1. listopadu 2004, 00.00 | Dnes se ještě jednou vrátíme k akci pořádané minulý týden v úterý v San Jose. Steve Jobs uvedl nové iPody a rozšíření iTunes Music Store do dalších evropských zemí. O iPodech jsme se již zmiňovali, ale Steve uvedl i pár nových informací o iTunes Music Store, oficiálně potvrdil otevření prvního evropského Apple Storu, se kterým souvisí i další akce, jež se bude konat v listopadu - MacExpo v Londýně.

 

 

 

Reklama na iPod: Nepřehlédnete ji!

18. října 2004, 00.00 | Když se nám na tiskové konferenci, která se konala při otevření iPod stánku v Bontonlandu na Václavském náměstí, svěřil pan Němeček z CDS, že pro zviditelnění iPodu připravují na polovinu tohoto měsíce ještě další akci na podporu prodeje, neměl jsem tušení, co se za tím může skrývat.

 

 

 

Strana výpisu

12

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: