Ostatní - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

Veselé vánoce!

24. prosince 2007, 00.00 | Server Mujipod.cz vám všem, kteří jste nám v tomto roce zachovali svou přízeň, přeje krásné svátky plné klidu, míru, pohody a pokud možno jen samých příjemných zážitků s vašimi iPody. A pro případ, že by se vám pod stromečkem kromě iPodu objevil i nějaký ten finanční dar, přinášíme vám "jednoduchý" návod jak jej stylově použít. ;)

 

 

 

Rozklad iPhonu krok za krokem

14. prosince 2007, 00.00 | Potřebujete opravit váš iPhone nebo vás jen zajímá jak se dostat do jeho útrob? Veškeré potřebné informace můžete získat shlédnutím videa z dílny serveru PDAparts.com

 

 

 

Je libo nová reklama na iPod a iTunes?

21. listopadu 2007, 00.00 | Ať už je člověk příznivcem nebo odpůrcem společnosti Apple, jedno musí uznat snad každý, co se reklamy a marketingu týče, patří tato firma k naprosté špičce. Její nápady jsou neotřelé, kreativní a dotažené téměř k dokonalosti. Ostatně nová reklama na iPod a iTunes v hlavní roli s Mary J. Blige mluví za vše.

 

 

 

TZ - Produkty Apple nabídne společnost eD' system Czech

15. listopadu 2007, 00.00 | Společnosti Apple a eD‘ system Czech, a.s. zahájily spolupráci v oblasti distribuce produktů Apple. Rozšiřuje se tak distribuční síť, kde si zákazníci mohou produkty Apple zakoupit. Od 1. listopadu 2007 jsou dostupné u prodejců společnosti eD‘ system Czech, a.s. v Praze, Ostravě, Brně, Pardubicích a Plzni.

 

 

 

TZ - Servis společnosti Apple od nynějška zajišťuje také GSMobile Service, s.r.o.

13. listopadu 2007, 00.00 | Společnost Czech Data Systems s.r.o., Apple IMC, nabízí záruční i pozáruční servis všech produktů Apple po celé České republice prostřednictvím nového servisního partnera GSMobile Service, s.r.o.

 

 

 

PumpOne - Váš osobní trenér v iPodu

6. listopadu 2007, 00.00 | V dnešní uspěchané době nemá člověk mnohdy čas ani sám na sebe. A proto se čím dál tím častěji objevují řešení, s jejichž pomocí se jindy časově náročné úkony dostávají klientům doslova až pod nos. Jedním z takových je také tréninkový program PumpOne.

 

 

 

iLounge 2008 iPod + iPhone Buyers’ Guide

4. listopadu 2007, 00.00 | Přemýšlíte o tom, co byste svému miláčkovi (iPodu samozřejmě) pořídili k vánocům? Stáhněte si zdarma iPod + iPhone Buyers’ Guide a nechte se inspirovat.

 

 

 

iPod Dock na čtyřech tlapkách

18. října 2007, 00.00 | Blíží se období chladných dní a jak se v posledních letech začíná stávat zvykem, tak i čtyřnozí mazlíčci obléknou své kabátky. Co byste říkali na to, kdyby se z parků místo psího štěkotu linuly vaše oblíbené melodie?

 

 

 

GelaSkins Soutěž - výsledky

13. října 2007, 00.00 | Od poloviny prázdnin až do konce září jste měli možnost zúčastnit se naší soutěže o fólie GelaSkins, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci se společností SETOS. Vymezená lhůta vypršela, a proto vám nyní přinášíme vítězné fotografie na téma iPod.

 

 

 

Microsoft vrací úder....podruhé a trochu lépe

4. října 2007, 00.00 | Před rokem se pokusila společnost Microsoft ohromit svět svým projektem Zune.....nepodařilo se. Nyní vyráží do boje s iPodem znovu, tentokrát však lépe připravena.

 

 

 

Strana výpisu

4

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: