Ostatní - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

iPod dock ve vlastní úpravě - tentokrát pro "fajnšmekry"

6. července 2007, 00.00 | Jako by tu docků už nebylo dost, říkáte? A máte pravdu. Jenže tuhle lahůdku jsme si nemohli nechat pro sebe. Pokud už máte jasno, jaké místo na vašem stole by mělo iPodu patřit a troufnete si trošku "vyladit" váš nábytek, co takhle zkusit "in-table integration"?

 

 

 

iPhone - letmý pohled zblízka

3. července 2007, 00.00 | Přestože iPhone není v prvé řadě přehrávač hudby, zcela jistě si zaslouží alespoň krátkou zmínku. Přinášíme vám proto pár zajímavých obrázků a videí z jeho představení, testů, rozebírání a destrukce. Zkrátka ze všeho co vás baví.

 

 

 

i-legalne.cz - Prodej hudby bez DRM zahájen!

22. června 2007, 00.00 | Do nedávna téměř nemožné se pomalu stává realitou. I když k "dokonalosti" je před námi ještě dlouhá cesta.

 

 

 

TZ - Come & Jam v Apple iStyle Praha

20. června 2007, 00.00 | Přijďte si poslechnout špičkový live beatbox, rap a freestyle do největšího obchodu Apple v ČR

 

 

 

iPod dock ve vlastní úpravě - i krabice od bonbónů se může hodit

11. června 2007, 00.00 | Tentokrát nám snímky svého vlastnoručně vyrobeného docku zaslal Petr Mikeska. Děkujeme. Máte-li i vy fotografie vlastních výtvorů, neváhejte a podělte se o ně s námi. Rádi je zveřejníme a třeba se také stanou inspirací dalším kutilům.

 

 

 

The Free iPod Book 3.0 - celý svět iPodu v jedné knize

8. června 2007, 00.00 | Vše co jste kdy chtěli vědět o iPodu můžete vyčíst z nové knihy serveru iLounge.com, která je v těchto dnech nabízena zdarma ke stažení

 

 

 

Udělej si sám - nabíječka na 9V baterie

30. května 2007, 00.00 | Na našem fóru se objevil zajímavý a poměrně jednoduchý návod, jak vytvořit nabíječku iPodu na 9V baterie.

 

 

 

iPod Amnesty Bin - další marný pokus Microsoftu

27. května 2007, 00.00 | V sídle softwarového giganta, už kromě papíru, skla a plastů recyklují také iPody.....tedy, spíše se o to pokoušejí

 

 

 

Ňano už je v Česku!

20. května 2007, 00.00 | Je neuvěřitelné, s jakou rychlostí se mohou některé produkty z Asie dostat do ČR. Člověka skoro až zaráží jak je možné, že v případě nekvalitních kopií je to tak snadné a špičkový výrobek se v našich obchodech mnohdy ani neobjeví?

 

 

 

Zen Stone - Že by další iPod killer?

7. května 2007, 00.00 | A je tu další pokus společnosti Creative ukrojit něco málo z tržního podílu Applu na poli mp3 přehrávačů. Tentokrát by však mohl být úspěšný, má totiž pověstné "eso v rukávu"

 

 

 

Strana výpisu

6

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: