Ostatní - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

Letní soutěž s firmou Belkin - výsledky třetího kola

18. září 2007, 00.00 | Poslední kolo soutěže s firmou Belkin je za námi a my vám přinášíme správné odpovědi a jména výherců.

 

 

 

Soutěž o Gelaskins pokračuje

4. září 2007, 00.00 | Uplynul měsíc od vyhlášení soutěže o Gelaskiny a první skiny již znají své budoucí majitele. Původní zadání soutěže však bylo zřejmě příliš náročné a tak jsme "udali" pouze dvě fólie. Proto jsme se rozhodli konečný termín odsunout a zadání ještě trochu rozšířit, abychom rozdělili i ty zbývající.

 

 

 

Letní soutěž s firmou Belkin - vyhlášení správných výsledků a třetí kolo!

31. srpna 2007, 00.00 | Na dobu prázdnin jsme vám společně s firmou Belkin připravili soutěž, ve které můžete vyhrát řadu doplňků pro vaše iPody. Soutěž bude mít tři kola, přičemž první a druhé kolo je za námi a my pro vás máme vítěze a otázky pro poslední kolo.

 

 

 

Letní soutěž s firmou Belkin - vyhlášení správných výsledků a druhé kolo!

13. srpna 2007, 00.00 | Na dobu prázdnin jsme vám společně s firmou Belkin připravili soutěž, ve které můžete vyhrát řadu doplňků pro vaše iPody. Soutěž bude mít tři kola, přičemž první kolo je za námi a my pro vás máme vítěze a otázky pro druhé kolo.

 

 

 

1 milion prodaných přehrávačů Zune a 70% jeho nespokojených majitelů

31. července 2007, 00.00 | Na počet údajně prodaných přehrávačů může být Microsoft hrdý, ovšem čísla která přinesl nedávno zveřejněný výzkum společnosti Eagle Research Group už tak pozitivní nejsou.

 

 

 

Letní soutěž s firmou Belkin

26. července 2007, 10.00 | Na dobu prázdnin jsme vám společně s firmou Belkin připravili soutěž, ve které můžete vyhrát řadu doplňků pro vaše iPody. Soutěž bude mít tři kola, přičemž každé kolo bude trvat týden a na jeho konci vylosujeme výherce.

 

 

 

Znáte už nové příslušenství k iPhonu?

26. července 2007, 00.00 | Patříte do skupiny těch, kteří si koupí nový iPhone hned jak jen to bude v ČR možné? Pak právě pro vás máme pár "praktických" doplňků, které byste si pro začátek rozhodně měli pořídit.

 

 

 

Soutěžte s námi o GelaSkins!

22. července 2007, 00.00 | Pokud se vám zalíbily fólie GelaSkins a uvažujete o jejich koupi, nespěchejte! Server Mujipod.cz vám ve spolupráci se společností SETOS dává možnost tyto skiny vyhrát.

 

 

 

iSmoke aneb iPhone vs. mixér

15. července 2007, 00.00 | Po iPodu přichází na řadu také iPhone. Co myslíte, "will it blend"? Rozhodně ANO!

 

 

 

iPhone dorazil do ČR!

13. července 2007, 00.00 | Pokud byste rádi viděli jak iPhone vypadá ve skutečnosti a co všechno dovede, máte jedinečnou možnost. Právě teď je totiž k vidění také u nás.

 

 

 

Strana výpisu

5

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: