Ostatní - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

Macworld 2006: iPod s rádiem a dálkovým ovladačem

13. ledna 2006, 00.00 | Jestliže vám vždycky vadilo, že si v iPodu nemůžete naladit rádio a přitom jste u nových iPodů oželeli konektor pro připojení dálkového ovládání známého z minulých verzí, máme pro vás dobrou zprávu. Apple na Macworldu představil nový doplněk - iPod Radio Remote.

 

 

 

Macworld 2006: Keynote Steva Jobse - první část, hudební a softwarové novinky - iLife'06 a iPod s rádiem

10. ledna 2006, 18.00 | Útok novinářů, VIP návštěvníků a fanoušků Applu na Esplanade Ballroom, kde se úvodní řeč Steva Jobse konala, pravděpodobně u jiné společnosti nenajdete. Boj o nejlepší místa a snaha být Stevovi co nejblíže byla hlavní motivací při snaze o obsazení nejlepších míst. A není se čemu divit, Vánoce podle Applu začínají až 10. ledna.

 

 

 

URGE a Vongo vs iTunes Music Store

10. ledna 2006, 00.00 | I když v současnosti existuje již řada internetových obchodů s hudbou, iTunes Music Store se zatím nikomu sesadit z trůnu nepodařilo. Dalším pokusem o zmenšení podílu na trhu s hudbou je společná aktivita Microsoftu a MTV - URGE.

 

 

 

Živý přenos z Macworld 2006

9. ledna 2006, 00.00 | Okamžik velké Keynote, té nejzajímavější části výstavy Macworld 2006, se blíží. Co hodlá Apple ohlásit? Sledujte živý přenos, který začne v úterý 10. ledna od 18:00! Přímo v sále v Moscone Center v San Franciscu máme dva zástupce serveru MujMac, kteří nám budou posílat bližší informace o řeči Steva Jobse, jež zde budeme v krátkých intervalech publikovat. To vše bude kombinováno s překladem zpravodajství z dalších serverů. Nezapomeňte si v úterý před šestou hodinou večerní otevřít tento článek.

 

 

 

Anime & Apple - vánoční hit?

20. prosince 2005, 00.00 | Pokud patříte mezi fanoušky Applu a iPodu, možná jste se již pídili po různých doplňcích a oblečení s logem nakousnutého jablíčka. A pokud jste se čistou náhodou nepodívali do Apple obchodu u centrály firmy v Palo Alto, asi jste moc nepořídili. Je to smutná pravda, ale hrníček, trička, bundy, mikiny či dupačky pro minina jen tak neseženete.

 

 

 

Macworld 2006 - máme se na co těšit?

19. prosince 2005, 00.00 | Rok se s rokem sešel a my v redakci MujMaca opět pomalu začínáme balit kufry. Nebojte, nechceme server zavřít a odstěhovat se na Seyschely, ale naše přípravy na největší veletrh zaměřený na Apple - MacWorld - vrcholí a my už jsme celí nedočkaví, co nám Steve Jobs 10. ledna v 9:00 v Moscone Center v San Francisku naservíruje. Budou Intel Macy? Nové iPody? Nebo zcela nové produkty? Sázet si na to, co Steve Jobs uvede, je stejně ošidné jako tipovat dostupnost některých Apple produktů u nás.

 

 

 

Vánoční balíček iPod mini Aneta

14. prosince 2005, 00.00 | TZ - Společnost Czech Data Systems, která je autorizovaným zástupcem společnosti Apple Computer pro Českou republiku, připravila pro své zákazníky vánoční balíček jehož součástí je hudební přehrávač iPod mini 4GB ve stříbrném provedení s gravírovaným podpisem Anety Langerové.

 

 

 

Photoshop: Jak na iPod

30. listopadu 2005, 12.00 | Produkty firmy Apple jsou doslova pověstné svým dokonalým designem. Nejinak tomu je i u jednoho z takových posledních technologických výkřiků jménem iPod. V následujícím tutoriálu si ukážeme, jak jej za pomoci Photosopu během chvilky vytvořit.

 

 

 

Rozhovor: Kensington v zemích českých

28. listopadu 2005, 00.00 | V létě letošního roku otevřel další významný světový výrobce příslušenství a doplňků, společnost Kensington, svou českou pobočku. Využili jsme této příležitosti a položili jsme několik otázek českým zástupcům.

 

 

 

Pařížské ozvěny - Apple Expo 2005 & iPod II

11. října 2005, 00.00 | V dnešním článku se opět vrátíme o pár dní zpátky do výstavní haly Porte de Versailles v Paříži a stejně jako v minulém článku se podíváme na to, co zde bylo k vidění pro iPody.

 

 

 

Strana výpisu

10

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: