Ostatní - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

Bombaj.cz - tak trochu jiný iTunes Music Store

11. prosince 2003, 00.00 | Před nedávnem jsme se zmínili o zahájení provozu českého hudebního vydavatelství a internetového obchodu Bombaj. Jelikož tento obchod má s Macy, resp. technologiemi Apple poměrně hodně společné, podíváme se na něj trochu blíže. A 100 prvních čtenářů, kteří se na Bombaj přihlásí, zde mohou i zdarma nakoupit.

 

 

 

Hacknuté iTunes pro Windows?

25. listopadu 2003, 00.00 | Relativně nedlouho po uvedení iTunes pro Windows se objevily dva nástroje, které umožňují program využívat poněkud odlišným způsobem, než Apple zamýšlel. Jak vážné ohrožení to může znamenat pro Apple?

 

 

 

První reakce na iTunes pro Windows

21. října 2003, 00.00 | Po vedení iTunes pro Windows a nové verze obchodu iTunes se samozřejmě objevila celá řada dalších informací - pojďme se podívat, o čem se nejčastěji diskutuje.

 

 

 

iTunes pro Windows: a peklo zamrzlo

17. října 2003, 00.00 | To, co by si ještě před časem málokdo představil, se stalo skutečností - Apple se s jednou ze svých klíčových aplikací, iTunes, pouští do světa Windows. A tak uživatelé Windows získávají nejen klienta pro iTunes Music Store, ale také výborný přehrávač a nástroj pro správu svých iPodů.

 

 

 

Rychlejší iMac, větší iPod a deset milionů pro iTunes

9. září 2003, 00.00 | Zatímco uživatelé očekávají nové přenosné počítače, Apple "potichu" updatoval iMacy a také tu máme nové iPody s vyšší kapacitou. iMacy tak nyní nově dosahují až na rychlost 1,25 GHz a iPod může v sobě ukrývat až 40 GB dat. A iTunes Music Store prodal již více než 10 milionů skladeb.

 

 

 

iTunes se otevírají všem a získávají další konkurenci

24. července 2003, 00.00 | iTunes Music Store je nyní dostupný v podstatě všem umělcům, kteří se rozhodnout touto cestou nabízet své skladby posluchačům, tedy i jedincům, kteří nemají vlastní label. Kromě toho se objevil další elektronický obchod s hudbou, který se snaží konkurovat iTMS a také se tak trochu přiživit na jeho popularitě.

 

 

 

iBook se SuperDrive; iPod ke každému "Brouku"

21. července 2003, 00.00 | Pokud jste chtěli iBook s DVD-R/W mechanikou, máte nyní šanci - ovšem nikoliv přímo do Apple, ale od firmy MCE, která takto upravený iBook nabízí za stejnou cenu, jako Apple model s combo mechanikou. A také se podíváme, jak Apple tlačí své iPody k zákazníkům - například přes výrobce audio techniky Bose nebo pomocí spolupráce s automobilkou Volkswagen

 

 

 

Jak funguje iPod na Windows

2. ledna 2002, 00.00 | Skvělý MP3 přehrávač iPod není standardně podporovaný pro použití s operačním systémem Windows, ovšem díky Xplay ho lze poměrně snadno na počítačích s FireWire porty používat. Na co se mohou uživatelé tešit?

 

 

 

iPod má problémy s usínáním

10. prosince 2001, 00.00 | iPod může za určitých okolností upadnout do tak hlubokého spánku, že nejde běžnou cestou probudit. Apple proto vydává update, který řeší tento problém.

 

 

 

Hvězdy propagují iTunes

9. března 2001, 00.00 | Zcela nová televizní reklama Apple měla přes noc premiéru v nejlepších časech velkých televizních sítí - a čím zaujme?

 

 

 

Strana výpisu

14

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: