Ostatní - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

Microsoft – vývojář aplikací pro iPhone?

27. března 2008, 00.00 | Vypadá to, že na iPhone nezapomněl ani Microsoft, který zřejmě konečně pochopil, že iPhone je velice silná platforma a jeho rozšířenost je obrovská. Konečně se tedy Microsoft k vyvíjení aplikací pro iPhone vyjádřil!

 

 

 

Click! 4/2008 vychází

26. března 2008, 00.00 | Uvažujete-li o koupi navigace do auta? Nepřehlédněte náš obsáhlý Test GPS navigací. A co třeba ožehavé téma věnované stahování hudby a videa? Není to jen o nelegální distribuci, ale také o stále rostoucí popularitě legálního stahování. Právě vychází dubnové číslo magazínu Click!, s opět trochu vylepšenou grafikou, kde se dozvíte spoustu nových informací...

 

 

 

Apple Music Rental - budoucnost hudby je v pronájmu

24. března 2008, 00.00 | Přestože se nás prozatím dění okolo iTunes Music Store tak docela netýká, a proto o něm neinformujeme, čas od času se objeví zpráva, která stojí za zveřejnění. Jednou z takových je nejčerstvější informace o zájmu Applu vytvořit nový systém prodeje nebo chcete-li spíše pronájmu hudby.

 

 

 

Google a Apple – spolupráce pokračuje!

22. března 2008, 00.00 | O velmi vydařeném vztahu Google k iPhone se už všeobecně ví. Nyní se Google rozhodl „posilnit“ iPhone SDK.

 

 

 

Prohlédněte si nové funkce beta verze firmware 2.0!

19. března 2008, 01.00 | Před několika dny jsme Vás informovali o úspěšném jailbreaku beta verze firmware 2.0 a nyní Vám přinášíme 6 minutové video, kde jsou demonstrovány všechny nové funkce. A že jich je opravdu hodně!

 

 

 

Novinky na Software Roadmap Event (SDK Akce)

9. března 2008, 11.00 | Již to je několik dní od vydání SDK. A stalo se tam opravdu hodně zajímavého, až téměř neuvěřitelného. Všechny novinky jsme Vám shrnuli v tomhle čláku!

 

 

 

Aktuálně - SETOS hledá spolupracovníky

5. března 2008, 00.00 | Pro reprezentativní prodejnu produktů společnosti APPLE přijmeme konzultanta/konzultantku prodeje.

 

 

 

Doplňující informace ohledně SDK

3. března 2008, 00.00 | Do vydání SDK zbývají pouhé 4 dny, a již teď se můžeme nejpodstatnější informace dozvědět.
Pár jich od Apple uniklo a my Vám je přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Apple oznámilo přesné vydání SDK!

1. března 2008, 00.00 | Je to tady! Apple oznámilo přesně datum a čas akce, na kterou se už od října roku 2007 těší všichni uživatelé iPodu touch a iPhone. Akce tedy proběhne opravdu v duchu Macworldu, tedy nebude z toho pouze nová cedulka na hlavní straně Apple…

 

 

 

Firmware 1.1.4 spatřil světlo světa!

27. února 2008, 00.00 | V úterý jako ostatně každý týden na cca 2 hodinky bylo Apple store nedostupné. A společně s novými MacBooky, Apple uvolnilo i firmware 1.1.4 pro iPod Touch a iPhone. A jaké novinky nabízí firmware 1.1.4? Podle iTunes má nový firmware popis: "Bug Fixes". Přičemž změny nastali pouze pro uživatele iPhone -> došlo k opravení 4 bugů!

 

 

 

Strana výpisu

3

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: