Ostatní - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

Novinky z Cupertina: Neočekávaně dobré finanční výsledky, nové Apple Story, tahoun iPod a U2

15. října 2004, 00.00 | Společnost Apple včera uvedla finanční výsledky za čtvrté čtvrtletí tohoto roku a jak poznamenal Steve Jobs, jedná se o nejvyšší příjmy za posledních devět let. Nejvíce se na tom zasloužily iPody, kterých se prodalo přes dva miliony kusů a přenosné počítače, o něž je neutuchající zájem.

 

 

 

Apple Expo 2004 - iPod na každém rohu

13. září 2004, 00.00 | Výstava Apple Expo není jen nový iMac G5, preview Mac OS X 10.4 - Tiger, Keynote Phila Schillera či dohady o tom, zda se zúčastní i Steve Jobs či nikoliv. Na výstavišti bylo možné potkat desítky vystavovatelů a diskutovat s nimi o nabízených produktech. Jasnou převahu měl samozřejmě iPod. Byl vidět všude a téměř každý se chce na jeho úspěchu podílet.

 

 

 

Apple Expo 2004 - iPody útočí na Paříž

31. srpna 2004, 00.00 | Ačkoliv výstava Apple Expo 2004 začíná až v úterý dopoledne, podařilo se mi získat záběry z příprav na tuto akci. Pokud vás zajímá, jak to v Paříži vypadá před zahájením, čtěte dál.

 

 

 

Airport Express - iTunes se šíří vzduchem

9. června 2004, 00.00 | Bezdrátové sítě (wi-fi) zažívají v posledních letech značný růst, což můžeme pozorovat nejen v zahraničí, ale i v naší republice. Access Pointy se začínají objevovat v kavárnách i restauracích a většina mobilních zařízení (notebooky či PDA) je wi-fi kompatibilní. S wi-fi se počítá i u společnosti Apple, kde je tato technologie prodávána pod názvem Airport a začatkém tohoto týdne se dočkala nového produktu - Airport Express.

 

 

 

iPod mini pro zbytek světa až v červenci

26. března 2004, 00.00 | Apple včera zklamal všechny uživatele, kteří se těšili na iPod mini - dočkáme se jich nejdříve v červenci. A k tomu se spekuluje o tom, že na chvíli bude mít Apple vyprodané skoro úplně vše.

 

 

 

Apple novinky: vyprodaný iPod mini a rekordy na burze

10. března 2004, 00.00 | Cena akcií Apple na burze pomalu šplhá a celková hodnota za chvíli překročí 10 miliard USD - v tuto chvíli jsou akcie na svém dlouhodobém maximu. Asi k tomu výrazně pomáhá nový iPod mini, po kterém se jen zaprášilo, zatímco opoždění Xserve G5 asi nikoho moc nevzruší.

 

 

 

Finanční výsledky Apple za 1Q 2004 - tahounem je iPod

15. ledna 2004, 00.00 | Apple včera oznámil finanční výsledky, které jsou poměrně pozitivní: po několika letech překročil obrat dvě miliardy USD, iPod zaznamenal rekordní prodeje a také počet prodaných počítačů nadále roste. Zlomil Apple konečně smůlu?

 

 

 

Apple, HP a iPod: spolu a radostněji

14. ledna 2004, 00.00 | V USA se minulý týden odehrávaly v podstatě souběžně dvě akce - Macworld Expo v San Franciscu a veletrh spotřební elektroniky CES v Las Vegas. Ačkoliv pozornost všech fanoušků Apple byla upřena na San Francisco, ve Vegas se objevilo překvapení, které by mohlo mít větší dopad, než novinky ohlášené na Macworldu.

 

 

 

Hardwarové novinky z Expa: Xserve G5 a iPod mini

7. ledna 2004, 00.00 | Steve Jobs v rámci keynote uvedl řadu softwarových novinek a také dva nové hardwarové produky, na které se dnes podíváme. Server Xserve se dočkal upgradu na procesor G5 a nový, menší a levnější iPod mini má kapacitu 4 GB a barevné kryty .

 

 

 

Výkup starších PowerBooků a jak to je s baterkami v iPodu

2. ledna 2004, 00.00 | Apple nabízí kredit 700 USD, pokud se majitelé starších PowerBooků rozhodnou pro nákup nového stroje - bohužel zatím jen v USA. A pokud vás zajímá jak to je s bateriemi v iPodu, máme pro vás tip na užitečný přehled informací.

 

 

 

Strana výpisu

13

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: