Ostatní - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

Google oznámil vývoj vlastní navigace

2. listopadu 2009, 00.00 | Dnešní novinka se bude Applu dotýkat pouze vzdáleně. Půjde totiž o velmi zajímavou novinku Googlu. Konkrétně o navigaci.

 

 

 

Nové iPody s fotoaparátem? iTunes 9 s podporou Facebooku?

26. srpna 2009, 00.00 | V září Apple uspořádá mediální akci, kde budou pravděpodobně představeny modernizované iPody vybavené foťáky, nová verze iTunes s podporou sociálních sítí (jako je například Facebook) a možné ještě něco jiného...

Tento článek nabízí výčet spekulací.

 

 

 

Digit #32: An Event Apart in da Boston

31. července 2009, 00.00 | Kromě webdesignerské konference v Bostnu a trendů moderního webdesignu se 32. díl věnuje i finančním výsledkům Applu a jeho dalšímu produktovému směřování.

 

 

 

Instapaper:To si přečtu potom...

20. července 2009, 00.00 | Stává se to každému, narazíte na pěkný článek, ale na čtení se nemůžete hned dostat. Řešením je universální „babybox“ pro odložené články. Přesně tohle umí Instapaper, ale mnohem lépe!

 

 

 

Zune HD, iPod touch v režii Microsoftu

1. června 2009, 00.00 | Microsoft potvrdil uvedení přehrávače Zune HD-přehrávače ve stylu iPod touch s funkcemi jako wifi internet nebo přehrávání 720p videa na televizi.

 

 

 

Recenze knihy: iPhone – průvodce s tipy a triky

9. dubna 2009, 00.00 | Po příchodu Apple iPhonu 3G na český trh v srpnu minulého roku bylo jen otázkou času, kdy se objeví česká knižní publikace, věnovaná tomuto přístroji. Zájemci se takto dočkali před koncem roku, kdy se na trh dostal překlad bestselleru Davida Pogua "iPhone: The Missing Manual", vydaný v češtině pod ne úplně přiléhavým názvem "iPhone: Průvodce s tipy a triky". V této naší recenzi bychom danou knihu rádi představili trochu blíže.

 

 

 

iTuneshop.net - nakupujte obsah z iTunes legálně

3. května 2008, 00.00 | Toužíte po hudbě, filmech nebo nějaké hře z iTunes Store pro váš iPod, ale nevlastníte kreditní kartu registrovanou v USA a nakupování přes E-Bay vám nesvědčí? Pak zkuste iTuneshop.net, internetový obchod s dárkovými certifikáty iTunes.

 

 

 

Shut Up and Let Me Go - trochu provokující název jinak klasické reklamy

29. dubna 2008, 00.00 | Pokud patříte mezi příznivce "siluetových" reklam společnosti Apple na iPod a iTunes, pak se vám zcela jistě zalíbí i ta nejnovější s naprosto trefným názvem "Zklapni a nech mě jít"

 

 

 

Jaké novinky prozatím obsahuje firmware 2.0?

20. dubna 2008, 00.00 | Hodně se diskutuje nad novými funkcemi očekáváného firmware 2.0, který je nyní ve vývojové fázi a aktuální je 3. beta verze. V tomhle článku Vám přinášíme kompletní přehled všech nových funkcí co se v novém firmware objevili!

 

 

 

iPhone používají i celebrity!

12. dubna 2008, 00.00 | O iPhone se mluvilo již 2 roky před jeho vydáním. Nyní už zde s námi nějakou tu dobu pobývá a za tu dobu se stihl probojovat na první příčky oblíbenosti. A to platí i pro celebrity. Jenom se podívejte kam až se iPhone dostal...

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: