Ostatní - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Ostatní

Apple a Nike - nová spolupráce na obzoru

1. června 2006, 00.00 | Společnosti Apple a Nike společně ohlásily partnerství, které by se mělo projevit v podobě uvedení nových produktů spojující svět hudby a sportu - tyto nové produkty se budou týkat především iPodu a nesou označení Nike+iPod.

 

 

 

Tip na dárek za vysvědčení: Kupte si v červnu iPod nano nebo iPod 5. generace a získáte zdarma síťovou nabíječku

24. května 2006, 00.00 | Společnost CZECH DATA SYSTEMS, Apple IMC, která je autorizovaným zástupcem firmy Apple Computer pro Českou republiku, připravila na červen pro své zákazníky, kteří rádi cestují a poslouchají hudbu, překvapení v podobě síťové nabíječky zdarma ke každému iPodu nano nebo iPodu 5. generace.

 

 

 

ColorEnvy - když už přes poškrábaný displej nevidíte na filmy

19. května 2006, 00.00 | Pokud jste ochranu svého iPodu podcenili a displej je plný škrábanců, nezoufejte, ještě nemusíte házet iPod do koše, nebo jej degrovat na úroveň iPodu shuffle. Je tu řešení ColorEnvy.

 

 

 

TZ - Léto a prázdniny se blíží, oblečte proto své miláčky do neoprénu a vezměte si je sebou na pláž!

5. května 2006, 00.00 | Společnost Czech Data Systems, Apple IMC, která je autorizovaným zástupcem společnosti Apple Computer pro Českou republiku, připravila pro své zákazníky jarní překvapení v podobě originálního neoprenového pouzdra od firmy Crumpler.

 

 

 

Nový obchod s Apple produkty v Bontonlandu

25. dubna 2006, 12.00 | Včera odpoledne byl slavnostně otevřen nový obchod Apple v prostorech Bontonlandu (Palác Koruna, Václavské náměstí 1, Praha 1). Od 14:00 hodin proběhlo slavnostní otevření obchodu za účasti Petra Čtvrtníčka pro pozvané novináře a zhruba od 15:00 byl obchod oficiálně otevřen pro veřejnost.

 

 

 

Nejenom vy, ale i Papež Benedikt XVI. má rád iPod

3. dubna 2006, 00.00 | Že je iPodem oblíbený mezi hudebními fanoušky není zas až tak neočekávané, ale že jej používá i Papež Benedikt XVI., už tak samozřejmé není.

 

 

 

On-line chat s Anetou a soutěž o iPod Aneta v pondělí 3.4. ve 13 hod. na www.apple.cz

30. března 2006, 00.00 | Společnost Apple IMC Czech Republic, české zastoupení firmy Apple, pozvala při příležitosti 30. výročí Anetu Langerovou. Aneta Langerová spojila své jméno s hudebním přehrávačem iPod a se společnostií Czech Data Systems připravili on-line chat a soutěž o iPod z exkluzivní edice Aneta.

 

 

 

Apple Center a MujMac - semináře o Mac OS X na Andělu

7. února 2006, 00.00 | Po prvním testu, který proběhl koncem minulého roku, došlo k domluvě mezi smíchovským Apple Centrem a redakcí serveru MujMac.cz a od poloviny února pro návštěvníky Apple Centra připravujeme semináře o Mac OS X a Applu.

 

 

 

iPod a Valentýn ... když chcete udělat radost!

30. ledna 2006, 00.00 | Chcete opravdu udělat radost své milé/milému na Sv.Valentýna? Populární přehrávač iPod s vygravírovaným milostným vzkazem je dárkem, kterému žádná/žádný neodolá.

 

 

 

Apple oznamuje výsledky za první čtvrtletí

23. ledna 2006, 15.00 | Společnost Apple oznámila finanční výsledky za první čtvrtletí fiskálního roku 2006, které skončilo 31. prosince 2005. Vykázala nejvyšší tržby a zisk ve své historii. Apple za toto čtvrtletí vykázal tržby 5,75 miliardy dolarů a čistý čtvrtletní zisk 565 miliónů dolarů, neboli 0,65 dolaru na akcii.

 

 

 

Strana výpisu

9

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: