Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Nike Amp+ - dálkové ovládání v podání Nike

15. prosince 2006, 00.00 | Pokud jste si mysleli, že spolupráce společností Nike a Apple uvedením revolučního systému Nike+iPod Sport Kit skončí, byli jste zřejmě na omylu. Ve skutečnosti se totiž chystá další útok na peněženky náruživých běžců a milovníků hudby.

 

 

 

TZ - Připojení, zapnutí a přehrávání hudby iPod v autě podle Belkinu

14. prosince 2006, 00.00 | Společnost Belkin představuje adaptér TuneBase FM pro přehrávače iPod.

 

 

 

ShuffleBud – zpět ke kořenům

13. prosince 2006, 00.00 | Pokud patříte mezi ty, kteří si myslí, že právě jednoduchost s jakou se první generace iPodu Shuffle dala připojit k počítači, byla jeho velkou předností, pak jste zřejmě byli velmi zklamáni příchodem druhé generace, která tuto možnost nenabízí. Řešení je však již na světě a má jméno ShuffleBud.

 

 

 

TZ - Belkin - Vysílače FM pro přehrávače iPod

12. prosince 2006, 00.00 | Společnost Belkin představuje adaptéry TuneCast Auto s certifikací CE, které jsou určeny pro všechny přehrávače iPod

 

 

 

Grooverider – oblečte se „do iPodu“

8. prosince 2006, 00.00 | Pokud vás už omrzelo nosit iPod po kapsách vyzkoušejte Grooverider. První triko pro vás i iPod zároveň!

 

 

 

Proporta Sleeve - Nový kabátek pro iPod Shuffle 2G

4. prosince 2006, 00.00 | Jste-li majiteli nového iPodu Shuffle a připadá vám jeho design díky své jednoduchosti přeci jen trochu neosobní porozhlédněte se po výrobcích společnosti Proporta. Konkrétně po nových produktech s označení Sleeve.

 

 

 

Podstar Diablo Spektrum – pekelně stylová pouzdra

29. listopadu 2006, 00.00 | V případě, že stále hledáte něco unikátního a samotný design iPodu už vám nestačí zkuste se porozhlédnout po pouzdrech Podstar Diablo Spektrum. S těmi do šedého průměru rozhodně nezapadnete!

 

 

 

iHome 2GO aneb Nano na cestách

27. listopadu 2006, 00.00 | Patříte-li ke skupině lidí, která se o svou hudbu ráda podělí i na těch nejroztodivnějších místech, určitě už jste řešili problém, jak ji snadno a rychle vypustit do éteru. iHome2GO iHM1B vám v takových případech bude jistě dobrým pomocníkem.

 

 

 

iLounge Storage Calculator - a máte to spočítané!

22. listopadu 2006, 00.00 | Zdá se vám, že paměť vašeho iPodu by měla pojmout více písní než kolik jste do ní schopni nahrát? Zvažujete koupi modelu s větší kapacitou nebo přemýšlíte o vhodném rozdělení prostoru disku pro hudbu a video? V těchto případech by vám mohl být nápomocný iLounge Storage Calculator.

 

 

 

iPod dock ve vlastní úpravě - další fotky od našeho čtenáře! Nové fotky stojánku pro iPod 5. generace

21. listopadu 2006, 09.00 | Další čtenář, Jan Kožnar, nám poslal fotky svého po domácku vytvořeného docku pro iPod. Tentokrát se autor obešel bez redukce pro dokový konektor, která je běžně dodávaná s novými iPody. Hledáte-li inspiraci pro vlastní iPod stojánek, zde máte dálší podklady. Máte i vy fotografie vlastních výtvorů? Našli jste lepší způsob jak vlastní dokovou stanici udělat? Pokud ano, neváhejte se s námi podělit o výsledky své práce.

 

 

 

Strana výpisu

11

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: