Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Originální příslušenství k iPodu? Co takhle jedny levisky?

11. srpna 2006, 00.00 | Fenomén iPodu již dávno překročil hranice oblasti multimédií a vyrábějí se k němu doplňky, které ocení spíše milovníci módy, než geekové. Do této kategorie patří i nové džíny od Levi's, které by měly být dostupné na podzim tohoto roku. A máme se opravdu na co těšit.

 

 

 

Brýle, které vás ochrání nejenom před UV paprsky

19. července 2006, 00.00 | Máti rádi komiks X-Men a chtěli byste mít brýle jako nosí Kyklop? Nyní máte šanci mít nejenom futuristický vzhled a podobat se hrdinovi z komiksu, ale navíc mít brýle, jež mají v sobě dvě malé obrazovky a můžete v nich sledovat filmy z iPodu.

 

 

 

Nahrajte video do iPodu přímo a bez počítače!

17. července 2006, 00.00 | Jestliže patříte do kategorie uživatelů, které baví zkoušet nové věci a práce s počítačem vám nedělá problémy, asi vám nepřijde příprava videa pro iPod nijak složitá. Pokud ovšem patříte do skupiny přesně opačné a hledáte nejjednodušší řešení, jak iPod naplnit filmy, existuje jedno opravdu triviální řešení - dokovací stanice iLuv.

 

 

 

USB a FireWire rozbočovač od Belkinu k iPodu

4. července 2006, 00.00 | Do redakce nám dorazil USB HUB od společnosti Belkin, který je určen nejenom k počítači, ale může sloužit i jako cestovní nabíječka k iPodu shuffle.

 

 

 

Kensington Digital FM Transmitter - ladíme iPod na rádiu v autě

12. června 2006, 00.00 | Integrace iPodu do auta je jednou z výzev, kterou majitelé iPodů řeší. Možností je na trhu již několik a je jen na každém z nás, jakou cestou se vydá a co mu jeho peněženka dovolí. Ještě do nedávna jsme byli ochuzeni o možnost používat FM vysílače, což je způsob, který je například v USA oblíbený a nabídka tzv.

 

 

 

Shure E2c a E3c Earphones - vrchol luxusu

7. června 2006, 00.00 | Nemá smysl si něco nalhávat – základní bílá sluchátka, dodávaná s iPodem, nabízejí v nejlepším případě průměrný zvuk. I když se jedná o relativně kvalitní výrobek, díky peckové formě se z nich prostě podle známých fyzikálních zákonů nedá vyloudit zvuk, který by mohl konkurovat pořádným reproduktorům nebo sluchátkům náhlavním.

 

 

 

Cože? Doplněk k iPodu od Bosch?

5. června 2006, 00.00 | Opravovali jste někdy něco v domácnosti? Používali elektrický šroubovák nebo vrtačku? Pokud ano, pravděpodobně vám značka Bosch nebude úplně cizí a máte ji spojenou právě s nářadím pro stavební práce. Ale i pracovníci na stavbě si mohou chtít poslechnout písně z iPodu a tak si při dalším nákupu vrtáků u Bosche mohou pořídit i těžkotonážní Power Box s podporou iPodu.

 

 

 

TK - Nudu a šeď pošlete k vodě a dopřejte svému iPodu jarní trendy look

5. června 2006, 00.00 | Tisková zpráva: Jaro je v plném proudu, příroda září množstvím barev a inspirací, léto se nezadržitelně blíží a se změnou venkovních teplot nastal čas na každoroční obměnu vašeho šatníku. Módním hitem letošní sezóny jsou originální fashion doplňky a společnost CZECH DATA SYSTEMS, Apple IMC, pro vás připravila atraktivní jarní nabídku v podobě originálních barevných pouzder pro hudební přehrávače iPod od australské firmy Crumpler.

 

 

 

Kensington Entertainment Dock 500 - multimediální stojánek k iPodu

30. května 2006, 00.00 | Společnost Kensington před nedávnem představila novou verzi dokového stojánku Entertainment Dock 500, který je nástupcem Stereo Docku, jež jsme již na stránkách mujipod.cz recenzovali. A čím se liší nová verze od předchozí? Především podporou sledování videa a rozšířenými možnostmi dálkového ovladače.

 

 

 

Tip na dárek za vysvědčení: Kupte si v červnu iPod nano nebo iPod 5. generace a získáte zdarma síťovou nabíječku

24. května 2006, 00.00 | Společnost CZECH DATA SYSTEMS, Apple IMC, která je autorizovaným zástupcem firmy Apple Computer pro Českou republiku, připravila na červen pro své zákazníky, kteří rádi cestují a poslouchají hudbu, překvapení v podobě síťové nabíječky zdarma ke každému iPodu nano nebo iPodu 5. generace.

 

 

 

Strana výpisu

15

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: