Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Marware Sportsuit Sensor aneb jde to i “bez bot“!

20. listopadu 2006, 00.00 | Nadchla vás spolupráce společností Apple a Nike, resp. její výsledný produkt Nike + iPod Sport Kit? Ale přijde vám zbytečné platit značnou sumu za nové běžecké boty, zvlášť když už jedny lepší máte doma v botníku? Porozhlédněte se po Marware Sportsuit Sensor+!

 

 

 

Munchkin iCrib: Tak trochu jiná dokovací stanice

15. listopadu 2006, 00.00 | V dnešní době, kdy mobilní telefony mají snad už i nemluvňata přichází zřejmě řada i na mp3 přehrávače. Jedním z „průkopníků“ tohoto směru je společnost Munchkin, která vyrábí hračky a pomůcky všeho druhu pro ty nejmenší.

 

 

 

Společnost Belkin představuje stylovou náhlavní sadu hands-free Bluetooth

13. listopadu 2006, 00.00 | Společnost Belkin, přední poskytovatel řešení připojení, představuje novou stylovou a elegantní náhlavní sadu Bluetooth pro mobilní uživatele s kryty ve 3 různých barevných provedeních.

 

 

 

Griffin iKaraoke – staňte se hvězdou

10. listopadu 2006, 00.00 | Cítíte se jako rocková hvězda nebo snad tíhnete k folku, ale zpěv vám tak či tak není cizí? Možná tedy právě vás by mohla oslovit společnost Griffin se svým produktem iKaraoke.

 

 

 

Kensington RDS FM Transmitter / Car Charger

8. listopadu 2006, 00.00 | Pro poslech iPodu v autě máte několik možností, z nichž pravděpodobně nejuniverzálnějším je použití FM vysílače, jež z iPodu udělá vaši soukromou stanici, kterou si naladíte přímo na rádiu v autě. V tomto směru patří k tomu nejlepšímu, co jsem měl možnost testovat, nový RDS FM Transmitter od Kensingtonu.

 

 

 

uLink iPod Nano Adaptor – nezbavujte se svého příslušenství

7. listopadu 2006, 00.00 | Prodali jste váš iPod mini, koupili si elegantnější Nano, ale nevíte co se starým příslušenstvím, které vám zůstalo doma? Rozhodně se ho nezbavujte!

 

 

 

Belkin SportCommand – vaše prodloužená paže

3. listopadu 2006, 00.00 | Oddáváte se rádi adrenalinovým sportům, nedovedete si je představit bez vaší oblíbené hudby, ale zároveň byste chtěli ochránit váš přehrávač? V tom případě se nabízí řešení od společnosti Belkin.

 

 

 

iPod dock ve vlastní úpravě - docků pro iPod není nikdy dost!

2. listopadu 2006, 00.00 | Další čtenář s přezdívkou iBobek mac-one nám poslal fotky svého po domácku vytvořeného docku pro iPod. Hledáte-li inspiraci pro vlastní iPod stojánek, zde máte dálší podklady. Máte i vy fotografie vlastních výtvorů? Našli jste lepší způsob jak vlastní dokovou stanici udělat? Pokud ano, neváhejte se s námi podělit o výsledky své práce.

 

 

 

4-in-1 Car Charger - univezální řešení do auta

1. listopadu 2006, 00.00 | Při použití v autě přijde vhod nabíječka iPodu, která váš přehrávač udrží při životě i na delších cestách. Dnešní recenze se bude týkat produktu od Kensingtonu nesoucí název 4-in-1 Car Charger. A i když je primárně určen do auta, využijete jej i doma a pro nabíjení jiných zařízení.

 

 

 

Universální FM vysílač - v autě můžete poslouchat nejenom iPod

30. října 2006, 00.00 | FM vysílače lze používat nejenom s iPodem, ale de facto s jakýmkoliv hudebním přehrávačem s audio výstupem. Společnost Kensington má v nabídce i FM transmitter pro všechny, kteří nedisponují iPodem.

 

 

 

Strana výpisu

12

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: