Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Logitech AudioStation – kvalitní náhrada za Bose SoundDock

26. října 2006, 00.00 | Chcete kvalitní zvuk přímo z vašeho iPodu, ale „14 tisíc“ za luxusní Bose SoundDock se vám zdá moc? Vaši příští volbou by se mohl stát Logitech AudioStation. Dokonalá alternativa s mnoha přednostmi.

 

 

 

Rozčilují vás kabely? Zbavte se jich!

23. října 2006, 00.00 | Pokud i vás rozčiluje příliš dlouhý nebo naopak krátký kabel vedoucí od vašich sluchátek k přehrávači, je dost možná nejvyšší čas se ho zbavit. A na výběr máte hned z několika variant.

 

 

 

FX300 - Speaker To Go aneb řešení pro plážové povaleče

20. října 2006, 00.00 | Pravděpodobně každý majitel iPodu někdy řešil, jak dostat hudbu ze svého přehrávače jiným způsobem, než pomocí sluchátek. Jinak řečeno, hledal reprosoustavy, které by k iPodu a jeho použití seděly nejlépe. Někdo investuje do levných chrastítek z tržnice a jiný sáhne po iPod Hi-Fi a pořídí si tak domů designérský kousek. Pro cestovatele je určeno trochu jiné řešení společnosti Kensington - FX 300 Speaker To Go.

 

 

 

iPod dock ve vlastní úpravě - a další ukázka, jak si sám vyrobit iPod dock!

19. října 2006, 00.00 | Další čtenář, Zdeněk Dubnický, nám poslal fotky svého po domácku vytvořeného docku pro iPod. Tentokrát ve dřevěném provedení! Hledáte-li inspiraci pro vlastní iPod stojánek, zde máte dálší podklady. Máte i vy fotografie vlastních výtvorů? Našli jste lepší způsob jak vlastní dokovou stanici udělat? Pokud ano, neváhejte se s námi podělit o výsledky své práce.

 

 

 

iPod v tanku? Jedině se speciálním pouzdrem

17. října 2006, 00.00 | Pokud patříte k milovníkům vojenské techniky a rádi byste svému koníčku podřídili i vzhled iPodu, budete pravděpodobně potřebovat pouzdro iTank, se kterým můžete vzít iPod i do tanku!

 

 

 

TuneJuice – první pomoc, když vám „dojde šťáva“

11. října 2006, 00.00 | Cestujete, žádná zásuvka po ruce a baterie vašeho iPodu už nutně potřebuje energetickou vzpruhu? Přesně pro takové případy je tu TuneJuice. Tento malý pomocník, od společnosti Griffin Technology, dokáže dodat vašemu přehrávači tolik potřebnou energii a to až po dobu 8 hodin.

 

 

 

TZ - Dálkové ovládání pro prohlížení obrázků z přehrávače iPod na obrazovce televizoru

6. října 2006, 00.00 | TuneCommand AV umožňuje bezdrátově ovládat přehrávač video, photo nebo nano iPod.

 

 

 

iPod dock ve vlastní úpravě - další fotky

1. října 2006, 00.00 | Jeden z našich čtenářů, Marek Novák, nám zaslal fotografie vlastní dokové stanice vyrobené podle návodu, který jsme uvedli před pár dny. Máte i vy fotografie vlastních výtvorů? Našli jste lepší způsob jak vlastní dokovou stanici udělat? Pokud ano, neváhejte se s námi podělit o výsledky své práce.

 

 

 

iPod jako tester alkoholu v krvi?

29. září 2006, 00.00 | Po zavedení nového zákona a bodového systému není od věci mít jistotu, že před nasednutím do auta z vaši krve vyprchal alkohol - ať už z malého piva po obědě, či z večírku, kterého jste se zúčastnili předcházející večer. A pokud nechcete kontrolu podstoupit ve společnosti policisty, možná budete potřebovat tester alkoholu v krvi. A takový se vyrábí i jako doplněk pro iPod.

 

 

 

Váš vlastní iPod Dock aneb urob si sám!

27. září 2006, 00.00 | Na internetu se v posledních dnech objevilo několik postupů, jak si vytvořit vlastní originální dokovou stanici pro iPod. A vzhledem k tomu, že postup je relativně jednoduchý a nenáročný, rozhodli jsme se vám přinést manuál, jak si dokový stojánek sestavit doma za pár minut.

 

 

 

Strana výpisu

13

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: