Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Máte ochráněný iPod? A nezapomněli jste na sluchátka?

22. května 2006, 00.00 | Jak ochránit iPod asi není třeba připomínat a odkazů na výrobce pouzder a folií naleznete na našich stránkách spoustu. Ale co sluchátka? O ty se nebojíte?

 

 

 

Nestačí vám dálkové ovládání od Apple? zkuste CruiseControl

16. května 2006, 00.00 | Britská společnost GEAR4 představila nové dálkové ovládání pro iPod CruiseControl s dosahem až 50 metrů.

 

 

 

Kensington SX2000 - Placka k iPodu

11. května 2006, 00.00 | Reprosoustav pro iPod je v současnosti na trhu pěkná řádka a je jen na uživateli a jeho peněžence, zda sáhne po levném řešení asijské produkce, nebo zda si připlatí za kvalitnější a především lépe provedený kousek. Do druhé skupiny výrobků patří i reprosoustavy Kensington SX2000, které nám dorazily do redakce na testování.

 

 

 

iPod ve dřevě

20. dubna 2006, 00.00 | iPod je potřeba chránit, to víme všichni, co jej vlastníme. Nikdo z nás nemá rád škrábance a ty iPod, který není dostatečně pod ochranou, doslova přitahuje. A když už se chceme o iPod pořádně postarat, můžeme mu koupit luxusní pouzdro. Třeba z mahagonu.

 

 

 

iDJ2 od Numarku, další dárek pro DJs

18. dubna 2006, 12.00 | Firma Numark má v plánu uvést na trh novou verzi svého pomocníka pro DJs, tedy iDJ2. Nová verze nepotřebuje pro pouštění a mixování hudby dva iPody, ale vystačí si s jedním kouskem.

 

 

 

Koyono - "made for iPod" na dalším chytrém oblečení

11. dubna 2006, 00.00 | Svou jarní kolekci značka Koyono připravila v duchu "made for iPod", respektive řada oděvů této společnosti nabízí integrované ovládání pro iPod. Jedná se o řešení, kdy část oděvu disponuje tlačítky, kterými je možné dálkově ovládat iPod, jež může schovaný v kapse a uživatel jej nemusí vyndavat, když chce například změnit písničku či ztlumit hlasitost.

 

 

 

iPod v autě levně a kvalitně

10. dubna 2006, 00.00 | Pokud vám minule zmíněná řešení pro propojení vašeho iPodu s autorádiem nevyhovují, ať už cenou či kvalitou zvuku, existuje ještě další cesta. Nejedná se o žádnou speciální předraženou sadu pro iPod od konkrétního výrobce, ale o skvělou alternativu, která při troše kutilství luxusně ubytuje vašeho bílého mazlíčka ve vašem autě, bez ohledu na to, jaké máte autorádio.

 

 

 

iPod na horách

7. dubna 2006, 00.00 | Jestliže ještě plánujete vyrazit na hory či brousíte vaše lyže v rámci příprav na sjezd ledovce v Alpách, určitě budete potřebovat pořádnou bundu, jež vás ochrání před mrazem. A když už potřebujete bundu, tak proč nezvolit tu, která si rozumí s iPodem?

 

 

 

iPod v autě - řešení pro váš iPod na cestách

23. března 2006, 10.00 | Vadí vám nepraktická CD ve vašem autě? Propojte audio systém vašeho vozu s hudebním přehrávačem iPod a pouštějte si své oblíbené songy rovnou od volantu.

 

 

 

Vaja pouzdra - vrchol luxusu

20. března 2006, 00.00 | Jestliže jste v situaci, kdy peníze pro vás nejsou problém, a chcete si pořídit maximální kvalitu, doporučuji vám stránky vajacases.com. Tedy, pokud hledáte pouzdro ke svému iPodu samozřejmě. Vaja pouzdra se vyznačují nejenom poněkud vyšší cenou (100 i více USD), ale především ručním zpracováním, originalitou a možností si pouzdro maximálně přizpůsobit.

 

 

 

Strana výpisu

16

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: