Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

earBuddy - kámoš pro iPod sluchátka

28. prosince 2005, 00.00 | Pouzder pro iPod samotný existuje mraky, ale co když chcete mít sněhově bílá sluchátka stále jako nová? Přesně tak, potřebujete speciální pouzdro a to nemám na mysli kapsu u kalhot, ve které sluchátka běžně přenášíte. Potřebujete earBuddy!

 

 

 

iPod v ponožce? Nuda. A co takhle iPod v pánských trenýrkách?

23. prosince 2005, 00.00 | Doplňků pro iPod je nepřeberné množství a ten, který vám představíme dnes, by mohl udělat radost všem dámám, které chtějí zabít dvě mouchy jednou ranou - koupit svému příteli slušivý kus oblečení a přitom příslušenství pro iPod. Do této kategorie totiž patří booxerky značky Play.

 

 

 

Pouzdro pro sportovce - SportWrap for iPod with Video

23. prosince 2005, 00.00 | společnost XtremeMac se v posledních dnech činí a nechce ponechat své působení na MacWorldu náhodě. Důkazem je i nové pouzdro pro video iPod.

 

 

 

Udělejte svému iPodu radost aneb Vánoce podle Belkinu

15. prosince 2005, 00.00 | Do redakce nám dorazilo na testování několik produktů značky Belkin. Jedná se samozřejmě o příslušenství i iPodu a to jak k poslední verzi (iPod 5g a iPod nano), tak k modelům, které již nejsou běžně v prodeji (iPod 4g a 3g a samozřejmě iPod mini).

 

 

 

Vánoční balíček iPod mini Aneta

14. prosince 2005, 00.00 | TZ - Společnost Czech Data Systems, která je autorizovaným zástupcem společnosti Apple Computer pro Českou republiku, připravila pro své zákazníky vánoční balíček jehož součástí je hudební přehrávač iPod mini 4GB ve stříbrném provedení s gravírovaným podpisem Anety Langerové.

 

 

 

XtremeMac - máme rádi iPody!

13. prosince 2005, 00.00 | Firma XtremeMac není žádným nováčkem a doplňky pro iPody na celosvětové trhy chrlí už nějaký ten pátek. A nová ochranná pouzdra pro iPod shuffle vypadají opravdu fajnově!

 

 

 

TK - Stereo na dosah ruky - TuneStage od Belkinu

9. prosince 2005, 09.00 | Zařízení TuneStage společnosti Belkin promění přehrávač iPod v dálkový ovladač domácího stereofonního systému.

 

 

 

Ochrana na prvním místě - invisibleSHIELD for iPod

9. prosince 2005, 00.00 | iPody jsou bezpochyby skvělé produkty, přesto je jim vyčítáno, jak snadno se dají poškrábat a tím pádem i částečně znehodnotit. Pokud je vaší noční můrou jakýkoliv škrábanec na povrchu vašeho přehrávače a přitom vás žádná běžně dostupná pouzdra neoslovila, mohlo by vás nadchnout řešení od společnosti Protective solutions.

 

 

 

Apple iPod nano Lanyard - iPod nano na krku

30. listopadu 2005, 00.00 | Když jsem recenzoval iPod nano před pár týdny, litoval jsem, že v prodeji ještě není Apple iPod Lanyard, neboli šňůrka na krk s integrovanými sluchátky. Naštěstí jsem se dočkal a v současnosti je již Lanyard i u nás k dostání. A jak se nosí iPod nano na krku?

 

 

 

Stereo Dock for iPod - stojánek s dálkovým ovládáním pro iPod

29. listopadu 2005, 00.00 | Doková stanice již pár měsíců nepatří k základní výbavě iPodu a výrobci doplňků tak mají větší šanci prosadit se na trhu s vlastním řešením. Dost možná se i vaše domácnost přibližuje k digitální domácnosti 21. století, kde CD nosiče pomalu (ale jistě) ustupují hudbě v elektronické podobě a místo CD přehrávače k zesilovače připojujete přímo iPod.

 

 

 

Strana výpisu

19

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: