Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Re-nano - láká vás dokonalost a nevíte co s penězi?

19. června 2007, 00.00 | Pořiďte si titanové pouzdro pro iPod Nano 2. generace a poprvé v životě zažijte jaké to je mít větší strach o ochranný kryt než-li o samotný přehrávač.

 

 

 

Belkin SportCommand for iPod

13. června 2007, 00.00 | Je tomu již dlouho, co se objevily první doplňky pro iPod určené především sportovcům. Ovšem drtivá většina příslušenství tohoto charakteru se zaměřovala na iPod shuflle či mini, respektive nano, nikoliv na "velký" iPod.

 

 

 

Clear Acrylic/Brushed-Metal case - brnění od Belkinu pro váš iPod

6. června 2007, 00.00 | Také se o svůj iPod bojíte a chráníte jej před každým škrábancem? Jestliže trpíte podobnou fóbií, pak jednoznačně potřebujete pro iPod nějaké pouzdro. My jste dostali od firmy Belkin na testování doslova brnění.

 

 

 

Gelaskins - 2. kolo nákupu

29. května 2007, 00.00 | Zalíbily se vám fólie Gelaskins a chtěli byste si je také pořídit? Pak navštivte naše fórum, druhé kolo nákupu právě začíná!

 

 

 

iWay - Fotky z SD karty do iPodu snadno a rychle

24. května 2007, 00.00 | Pokud vás neoslovil Camera Connector a raději než ten byste používali jednoduchou čtečku SD karet, pak se poohlédněte po iWay

 

 

 

Bevy - otvírák na iPod

18. května 2007, 00.00 | Mophie Bevy je skutečně netradiční pouzdro pro iPod Shuffle 2. generace. Ani ne tak vzhledem a ochranou iPodu, jako spíše svou "funkčností" by si mohl získat mnohé majitele nejmenších iPodů

 

 

 

Sledujte nové články z MujiPod.cz v Dashboardu (Mac OS X)!

11. května 2007, 15.00 | Našemu čtenáři Kryštovi Rainischovi musíme poděkovat za Widget, který pro nás vytvořil.

 

 

 

XtremeMac.cz v ostrém provozu

10. května 2007, 00.00 | Po měsíci "ladění" byl včera oficiálně spuštěn internetový obchod XtremeMac.cz a jak se zdá, nezůstává nic dlužen slovům brand managera Jana Halouzky

 

 

 

TESTujeme – Gelaskins

9. května 2007, 00.00 | Musím přiznat, že jsem dříve nechápal ty, kteří označovali Gelaskins za bezkonkurenční obaly pro iPod. Tedy alespoň do té doby, než-li jsem je sám vyzkoušel.

 

 

 

Dock Extender - do docku i v pouzdře

4. května 2007, 00.00 | Otravuje vás věčné vyjímání iPodu z pouzdra pokaždé, když ho chcete připojit přes dock konektor? Tak to už nemusí, je tu Dock Extender!

 

 

 

Strana výpisu

7

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: