Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

iStyles Privacy Screen Protector – konec „čumilů“ v Čechách

22. března 2007, 00.00 | Je-li vám nepříjemný vlezlý pohled souseda v autobuse, který "přes rameno" kontroluje vaše fotky z dovolené, pak je na čase říct dost!

 

 

 

Play List Jacket – s iPodem i mezi smetánku

20. března 2007, 12.00 | Pokud se nechcete svého iPodu vzdát ani v případech kdy ležérní oděv nebo viditelné pouzdro nepřichází v úvahu, porozhlédněte se po Play List Jacket

 

 

 

XtremeMac v ČR? Ano!

16. března 2007, 12.00 | Už je to tak. Jeden z nejvýznamnějších výrobců příslušenství pro iPod se chystá vstoupit na český trh. A máme se na co těšit!

 

 

 

Philips DCP850 – iPodův společník na cestách

16. března 2007, 00.00 | Přenosné DVD přehrávače se již dávno staly součástí našich cestovních zavazadel. V době kdy se o slovo hlásí iPod Video, by se mohlo zdát, že těmto zařízením už zvoní hrana. Jenže společnost Philips je jiného názoru.

 

 

 

Numark iDJ (2) – mixážní pult pro začátečníky (i pokročilé)

13. března 2007, 00.00 | Numark iDJ už jsme vám zběžně představovali. Teď je na čase se podívat na to, co všechno dovede a jak vypadá jeho následovník iDJ2

 

 

 

Apple + Nike – co nám tento rok přinese „spolupráce“ těchto firem?

22. února 2007, 00.00 | Produkt Nike + iPod Sport Kit lze oprávněně považovat za jedno z nejoblíbenějších příslušenství k iPodu na celém světě. Jaká je budoucnost tohoto a dalších společných projektů?

 

 

 

V-moda Red Roxx – správná volba pro iPod Nano (PRODUCT) RED

15. února 2007, 00.00 | Jste-li šťastným majitelem rudého iPodu a uvažujete o změně sluchátek, porozhlédněte se po V-moda Red Roxx

 

 

 

Thinklabs ds32a – příslušenství, které si nikdy nekoupíte

13. února 2007, 00.00 | Slušelo by se dodat: snad nikdy nekoupíte. Protože pokud ano, pak buďto nevíte co s penězi a nemáte to v hlavě v pořádku anebo jste fandou her na doktory.

 

 

 

Eos Wireless – hudba do celého domu

5. února 2007, 00.00 | Chcete se oddávat poslechu své oblíbené hudby z iPodu kdekoli ve vašem domě? Pokud ano, porozhlédněte se po Eos Wireless!

 

 

 

Contexture Design – recyklovaná pouzdra pro vašeho miláčka

29. ledna 2007, 00.00 | Myšlenka recyklovat a chránit tak životní prostředí zasáhla už také iPod. V tomto případě se však jedná o stylovou záležitost pro opravdové fajnšmekry.

 

 

 

Strana výpisu

9

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: