Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Belkin RockStar - podělte se o svou hudbu

25. února 2008, 00.00 | Máte-li čas od času potřebu dát okusit svým přátelům hudbu, kterou právě posloucháte a obyčejná rozdvojka vám nestačí pak zkuste Belkin RockStar, "univerzáílní zvukový mixér a rozvaděč".

 

 

 

TZ - Belkin TuneBase™ FM nyní s technologií ClearScan

12. února 2008, 00.00 | Prostřednictvím TuneBase FM v novém kompaktním designu můžete váš iPod upevnit, napájet a přehrávat v autě.

 

 

 

Lunaaaa, la la Lunaaaa... od XtremeMac

4. ledna 2008, 00.00 | Vstáváte po ránu rádi? Dost silně pochybuji, že jste odpověděli ANO. Zvuk ranního budíku nepatří k tomu nejpříjemnějším, co bychom po ránu chtěli slyšet. Ovšem lze to i jinak, třeba s Lunou!

 

 

 

Gelaskins...CZ - skiny s vlastním webem

21. prosince 2007, 00.00 | O technologicky i designově unikátních ochranných fóliích Gelaskins bylo na našem serveru napsáno už mnoho, a proto není třeba je představovat. Až donedávna bylo však poměrně složité je v našich končinách zakoupit. To změnila společnost SETOS, která je jako výhradní distributor uvedla na náš trh, a která všem zájemcům o koupi Gelaskinů nadělila pod stromeček dokonce celý web věnovaný právě těmto fóliím.

 

 

 

Kentech Labs PSMi - "reproduktor" stvořený pro iPod

17. prosince 2007, 00.00 | Uvažujete o koupi rozumných reproduktorů, které byste rádi využili také s vaším iPodem? Pak do svých plánů určitě zahrňte zvukový systém PSMi, který je dílem laboratoří Kentech.

 

 

 

TESTujeme - Artwizz Scratch Stopper

10. prosince 2007, 00.00 | Hledáte doslova neviditelný a přesto oděru vzdorný kryt vašeho iPodu? Artwizz Scratch Stopper by pro vás mohl být tou pravou volbou.

 

 

 

iPhone dock vlastní výroby

28. listopadu 2007, 00.00 | Pokud se podívate trochu do historie tohoto serveru, jistě najdete několik foto-tutoriálů na výrobu docku pro iPod. Dnes tu máme od našeho čtenáře Mateje Garabáše dock pro iPhone. Pokud se vám nelíbí stojánek, který dodává Apple, nebo potřebujete ještě jeden náhradní, zde je inspirace...

 

 

 

VibeVault - Skutečně neskutečné pouzdro

20. listopadu 2007, 00.00 | Nových pouzder pro iPod Nano 3G už je poměrně dost, některá si však zaslouží více pozornosti. Jedním z nich je bezesporu také VibeVault.

 

 

 

iFlash - vyrobte si vlastní blesk k iPhonu

14. listopadu 2007, 00.00 | Pokud jste již šťastnými majiteli iPhonu, jistě jste zaznamenali, že k němu zatím neexistuje příliš mnoho příslušenství. Mimo jiné také externí blesk, který by se v určitých situacích rozhodně hodit. Ale co nelze koupit, lze mnohdy vyrobit a přinejmenším v případě blesku to opravdu platí.

 

 

 

My EGO - Waterproof Sound Case

9. listopadu 2007, 00.00 | My EGO vám umožní "vzít hudbu s sebou" ať už jdete kamkoli a to bez obav o zdraví vašeho iPodu.

 

 

 

Strana výpisu

4

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: