Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Tunewear a stylová pouzdra

16. března 2006, 00.00 | Pouzdra s logem společnosti Tunewear jsme vám na našich stránkách již jednou představovali a nutno podotknout, že se jedná o stylový doplněk k iPodu, respektive o kožená pouzdra, která vám ostudu rozhodně neudělají. Totéž platí i pro novou řadu pouzder pro iPod video a iPod nano.

 

 

 

TK - Vyšší kvalita obrazu s výrobky RazorVision

10. března 2006, 00.00 | Společnost Belkin představuje nejnovější přírůstek do řady příslušenství audio-video PureAV - videokabely RazorVision, které zásadně zvyšují kvalitu videa.

 

 

 

TK - Diktafon z iPodu s doplňkem od Belkinu

9. března 2006, 20.00 | Belkin TuneTalk mění iPod na hlasový záznamník

 

 

 

TZ - Belkin TuneSync doplňuje přehrávače iPod o rozbočovač s 5 porty

3. března 2006, 00.00 | Belkin uvádí na trh TuneSync se zlepšenými funkcemi připojení přehrávače iPod k počítači. TuneSync je připraven pro 5G.

 

 

 

TZ - Nová řada ochranných pouzder Belkin pro přehrávač 5G iPod

2. března 2006, 00.00 | Nové pouzdro Belkin je vybaveno stojánkem, který umožňuje pohodlně sledovat video v přehrávači iPod

 

 

 

iPod Hi-Fi - mega doplněk k iPodu

1. března 2006, 12.00 | Společnost Apple před pár týdny rozeslala pozvánky na svou show, která se konala v úterý od 10:00 lokálního času přímo v budově firmy na adrese Infinite Loop v Cupertinu. Pozváni byly především zástupci tisku, kterým Steve jobs představil dva nové produtky - Mac mini a iPod Hi-Fi.

 

 

 

iPod v kravatě

28. února 2006, 00.00 | Pokud patří kravata k vaší každodenní pracovní výbavě a rádi byste si pořídili exkluzivní vzorek, můžeme vám doporučit Commuter tie.

 

 

 

JBL Creature II 2.1 - cizí stvoření útočí zvukem

21. února 2006, 00.00 | "Pozemšťané pozor! Bylo hlášeno několik únosů lidí tvory, vydávajícími extrémně hlasité zvuky. Tato stvoření mají zřejmě neodymový základ, jsou schopna bourat domy a domácí zvířata zahnat do úkrytu." Tak by se dal volně přeložit text na krabici reproduktorů Creature II firmy JBL, jejichž šedou variantu si dnes představíme.

 

 

 

OtterBox - teď se můžete s iPodem třeba i utopit

16. února 2006, 11.00 | Nabídka příslušenství k iPodům je snad nekonečná a jednou za čas se objeví doplněk, který tak trochu vybočuje z řady. Do této kategorie patří i pouzdra OtterBox, které ochrání iPod i pod vodou.

 

 

 

Belkin TuneStage - iPod místo dálkového ovládání

9. února 2006, 00.00 | Taky vám vadí, že veškerá dálková ovládání k iPodu mají jen pár tlačítek a nemůžete s nimi dělat vše, co byste mohli přímo s iPodem v ruce? když chcete změnit playlist, či pořadí skladeb, vždy se musíte zvednout z pohovky a jít iPod přenastavit. To už je ale historie. Alespoň pro ty, kdo si pořídí TuneStage od Belkinu.

 

 

 

Strana výpisu

17

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: