Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Altec Lansing inMotion - iPod na cestách

8. listopadu 2004, 00.00 | S doplňky pro iPod se doslova roztrhl pytel a dnes jich je k dostání přes dvě stovky. Počínaje různými pouzdry, stojánky, externími bateriemi a čtečkami paměťových karet konče. My se dnes podíváme na produkt společnosti Altec Lansing, který je určen všem, kterým u iPodu chybí repráčky.

 

 

 

Aktuálně - iPod Photo v ponožce

1. listopadu 2004, 00.00 | Jestli vás zajímá, jak iPod Photo vypadá v ponožce, tak neváhejte a podívejte se na snímek ze serveru news.com.

 

 

 

Udělejte svému iPodu radost! (2)

21. června 2004, 00.00 | Minule jsme vám ukázali pár doplňků pro nejlepší přenosný mp3 přehrávač na světě. Dnes pro vás máme druhou várku, kterou si užijí všichni ti, kteří rádi poslouchají muziku v autě, pro ostatní máme řešení, jak připojit k iPodu Apple Pro Speakers, nebo vydařené dálkové ovládání.

 

 

 

Udělejte svému iPodu radost! (1)

18. května 2004, 00.00 | Skutečnost, že iPod patří k nejlépe prodávaným Apple produktům, pro většinou z vás asi není žádnou novinkou. Ale to, že iPod v současnosti není jen hudební přehrávač, ale i externí disk, PDA či herní konzole (v nadneseném významu), každý neví. A to jsem se ještě nezmínil o tom, že na trhu existujte spousta doplňků, které možnosti vašeho iPodu vyždímají na maximum!

 

 

 

DVBase - to pravé pro váš iPod

10. března 2003, 00.00 | Efektní stolní stojánek pro iPod potěší svou střízlivou elegancí, barevně skvěle ladí s iPodem a navíc je to poctivý kus kovu ve světě z plastu. Prostě, co víc si můžete za své peníze přát.

 

 

 

Strana výpisu

21

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: