Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Zimní vybavení pro uživatele iPhonů a iPodů

6. ledna 2010, 00.00 | Zimní období je pro jablíčkáře nepříjemná- sluchátka se nevejdou pod kulich a iPhone se nedá ovládat v rukavicích, naštěstí jsou tu gadgety, který tyto závažné problémy odstraňují.

 

 

 

USBfever - Přídavný mikrofon po iPod touch

1. prosince 2009, 00.00 | Drobný přídavný mikrofon pro použití s iPodem nano 4G, iPodem classic, iPodem touch 2G a iPhonem, překvapí kvalitou záznamu zvuku.

 

 

 

Dva kusy bláznivého iPod příslušenství....

28. listopadu 2009, 00.00 | Tentokrát vám představím dva kusy příslušenství pro iPody. Je to ten typ výrobku, o kterého nevíte, jestli to výrobci myslí vážně, nebo jako recesi. Synchronizační stojan pro dvacet iPodů nebo metr čtvereční velký reproduktor?

 

 

 

iPod jako vibrátor? I to je možné...

10. listopadu 2009, 00.00 | Napadlo vás někdy, že by bylo možné použít iPod jako erotickou pomůcku? Mě také ne, dokud jsem nenarazil na velmi... originální příslušenství k iPodu jménem OhMiBod.

 

 

 

Dockwood - luxusní stojánky z Vysočiny

1. října 2009, 00.00 | Stojánků pro iPody a iPhony je celá řada. Ty, které Vám chci dnes představit dnes, jsou zajímavé z několika důvodů: Jsou celodřevěné, jsou české výroby a mají zvláštní potvrzení přímo od Apple.

 

 

 

iSkin - ochranné pouzdra pro iPod nano

31. srpna 2009, 00.00 | iPod nano 4. generace je vyroben z velmi odolné slitiny lehkých kovů. Přesto, pokud jej opravdu často používáte, jste například aktivní sportovci nebo se jen prostě pohybujete v náročnějším prostředí, zřejmě budete uvažovat o ochranném pouzdru. Nicméně jako správní příznivci barev ve stylu Apple (nanochromatic positivní), jistě oceníte pouzdro, které bude čiré a tudíž dá vyniknout vámi zvolené barvě iPodu. Přesně to a ještě trochu navíc nabízí iSkin

 

 

 

Golla Black – černá pro váš iPod či iPhone

12. srpna 2009, 00.00 | Finská spolčnost Golla nabízí nádherná designová pouzdra, tašky a batohy již řadu let. Golla Black je nová řada, která potěší každého milovníka moderního designu. Navíc je běžně k dostání i v ČR.

 

 

 

Použití iPhone jako navigace v České Republice

4. srpna 2009, 00.00 | Chcete využít iPhone i jako navigaci do auta? Víte jaké jsou možnosti?

 

 

 

Dermis - obaly na iPhone a iPod touch pro každého

8. června 2009, 00.00 | Pokud sháníte nový stylový obal na Váš iPod touch (nebo iPhone). Chcete něco opravdu originálního a nevadí Vám objednávka ze zahraničí, můžete si prohlédnout nabídku firmy Dermis cases. Tato firma nabízí opravdu velkou kolekci obalů, skutečně pro každého.

 

 

 

Vodotěsný reproduktor Grace digital audio

20. května 2009, 00.00 | Vodotěsný míč do bazénu s vestavěným reproduktorem, který se bezdrátově spojí s iPodem a přehrává hudbu. Takové jsou reproduktory Grace digital audio.

 

 

 

Strana výpisu

2

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: