Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Dokovací adaptér pro přehrávač Shuffle od Belkinu

7. února 2006, 00.00 | Další příslušenství pro přehrávač iPod Shuffle kompatibilní s dokem

 

 

 

iSee - video v iPodu ... v jakémkoliv iPodu!

6. února 2006, 10.00 | Uvedením iPodu video udělal Apple další krok v oblasti spotřební elektroniky a iPod přestal být pouze hudebním přehrávačem, ale spíše multimediálním zařízením. Majitele starších iPodů určitě zamrzelo, že jsou o sledování filmů ochuzeni. To ale již není pravda, vzhledem k představení doplňku iSee, který i ze starého iPodu dokáže udělat iPod video.. vlastně ještě něco víc.

 

 

 

Když to s iPodem myslíte opravdu vážně... a máte to rádi nahlas!

27. ledna 2006, 00.00 | Tímto heslem se řídí pravděpodobně společnost Geneva, která má v plánu nabízet unikátní doplněk k iPodu.. a rozhodně nenese přízvisko "cestovní".

 

 

 

Macworld 2006: Futuristický budík od JBL

23. ledna 2006, 00.00 | Společnost JBL patří do té kategorie výrobců audio příslušenství, které svou kvalitou dokáže uspokojit běžné uživatele a poslední dobou se zaměřuje i na majitele iPodů. Těm je určen i budík JBL on time, který byl na Macworldu oceněn jako Best of show.

 

 

 

Macworld 2006: Příslušenství k iPodům od Applu

20. ledna 2006, 00.00 | Společnost Apple na Macworldu vedle dálkového ovládače s integrovaným rádiem uvedla ještě dvě další příslušenství k iPodům. Sluchátka In-Ear se šňůrkou na krk k iPodu nano a iPod AV Connection Kit pro iPody s dokovým konektorem.

 

 

 

Velký test sluchátek - Koss Porta Pro, Bang & Olufsen Earphones, Sony h.ear a Apple sluchátka

17. ledna 2006, 00.00 | Pokud jste si svůj iPod pořídili za účelem kvalitního poslechu hudby, dost možná vám přestaly stačit přibalená pecková sluchátka Apple. Dost možná se teď sháníte po sluchátkách s lepším zvukem, příjemnějším tvarem nebo možná futurističtějším designem. Pro ty z vás, kteří dosud nemají jasnou představu o tom, jaký výrobek si pořídit, jsme připravili srovnávací test nejrůznějších modelů sluchátek od známých společností.

 

 

 

Macworld 2006: iPod s rádiem a dálkovým ovladačem

13. ledna 2006, 00.00 | Jestliže vám vždycky vadilo, že si v iPodu nemůžete naladit rádio a přitom jste u nových iPodů oželeli konektor pro připojení dálkového ovládání známého z minulých verzí, máme pro vás dobrou zprávu. Apple na Macworldu představil nový doplněk - iPod Radio Remote.

 

 

 

Macworld 2006: Keynote Steva Jobse - první část, hudební a softwarové novinky - iLife'06 a iPod s rádiem

10. ledna 2006, 18.00 | Útok novinářů, VIP návštěvníků a fanoušků Applu na Esplanade Ballroom, kde se úvodní řeč Steva Jobse konala, pravděpodobně u jiné společnosti nenajdete. Boj o nejlepší místa a snaha být Stevovi co nejblíže byla hlavní motivací při snaze o obsazení nejlepších míst. A není se čemu divit, Vánoce podle Applu začínají až 10. ledna.

 

 

 

iHome iH5 clock radio - iPod s maxi budíkem, abyste už nikdy nezaspali

5. ledna 2006, 00.00 | A je tu další příslušenství k iPodu - stojánek, repráčky, budík a podsvícený LCD displej. To vše nabízí iHome iH5 clock radio, tentokrát v černé i bílé barvě.

 

 

 

Marware - kožená pouzdra pro iPod nano

3. ledna 2006, 00.00 | Pouzdra pro iPod jsou pravděpodobně nejprodávanějším příslušenstvím a není se čemu divit. Apple sám vyrábí pouze iPod ponožky a ostatní výrobci tak mají volné pole působnosti pro své nápady a kreativitu. Nehledě na fakt, že povrch iPodu je háklivý na poškrábání a nejeden majitel se snaží svůj "skvost" udržet co nejdéle jako nový.

 

 

 

Strana výpisu

18

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: