Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

iStyles iPod Touch Skins revoluce ve skinovaní

11. října 2007, 00.00 | Snad každý z nás někdy pomyslel na to, jak změnit design svého miláčka a odlišit se tak od ostatních. Řešením jsou většinou různé kryty nebo nalepovací fólie. Společnost iStyles však šla ještě dál a k designové proměně využila maximálně i schopností nového iPodu.

 

 

 

Incharge Traveler - nabije váš iPod ať už jste kdekoliv

21. září 2007, 00.00 | Pokud jste často na cestách a iPod vám dělá společnost, zcela jistě řešíte problém jak nabít přehrávač v letadle, autě, ve vlaku nebo z elektrické sítě v jiném státě. Obvykle je vhodným řešením prosté zakoupení příslušného adaptéru, případně dalšího zdroje. Naneštěstí se tím pádem rozrůstá množství příslušenství, které je třeba vozit s sebou. Pokud se vám toto řešení nezamlouvá, mohl by vás oslovit XtremeMac Incharge Traveler.

 

 

 

TravelSound i50 - rozezní váš Shuffle

14. září 2007, 00.00 | Přenosných reproduktorů pro iPod Shuffle je jako šafránu, o to více potěší, když se tomuto příslušenství věnuje taková společnost jako je Creative.

 

 

 

U-Suit Case - jednoznačně první příslušenství pro "chystaný" iPod

2. září 2007, 00.00 | Společnost Apple ještě ani nepotvrdila výrobu nového iPodu, natož aby oficiálně představila jeho parametry a přesto už je na světě kryt, který by jej měl chránit.

 

 

 

Logitech Pure-Fi Dream - dokovací stanice do vaší ložnice

28. srpna 2007, 00.00 | Vynikající zvuk, inovativní technologie pro detekci pohybu a světla, rádio i budík. Reproduktory Logitech Pure-Fi Dream jsou zkrátka ideálním doplňkem na váš noční stolek.

 

 

 

MyPod - i fotka může být "pouzdrem"

22. srpna 2007, 00.00 | Patříte-li do skupiny lidí, kterým běžně vyráběné obaly přijdou neosobní, pak by se vám mohl zalíbit nápad společnosti Red Snapper.

 

 

 

Kensington Quickseek FM Transmitter - další útok na rádio ve vašem autě

20. srpna 2007, 00.00 | Společnost Kensington je od počátku vstupu na český trh spojována s řešením pro přenos zvuku z iPodu do audio systému v autě přes FM rádio. Nový testovaný produkt nesoucí název Quickseek v této úspěšné tradici pokračuje a přináší zásadní vylepšení - dokáže sám nalézt nejideálnější frekvenci pro přenos.

 

 

 

TESTujeme - XtremeMac Microshield

17. srpna 2007, 00.00 | K otestování se nám do redakce dostalo elegantní průhledné pouzdro od společnosti XtremeMac, a tak jsme se mu koukli na zoubek.

 

 

 

Griffin TuneCenter Pro - iPod jako centrum domácí zábavy?

15. srpna 2007, 00.00 | Příslušenství, příslušenství a ještě jednou příslušenství. Pokud chcete na horečce kolem iPodu vydělat, vytvořte vlastní kus příslušenství pro tento hudební přehrávač. Vyplatí se to, základna uživatelů je dostatečně velká a právě doplňky jsou to, co žene celou tuto oblast kupředu. Jedním z možných lídrů tohoto trendu může být i námi testovaný dock od Griffinu. Zásadní otázka - chcete mít svůj iPod v obývacím pokoji?

 

 

 

ChargePod - chobotnice "nabiják"

14. srpna 2007, 00.00 | I tak by se mohl jmenovat nový produkt společnosti callpod, který je schopen z jediné zásuvky naráz dobíjet až šest zařízení.

 

 

 

Strana výpisu

5

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: