Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

iBuzz Music Activated Sex Toy - Vánoční tip pro majitelky iPodů

23. listopadu 2005, 00.00 | Pokud přemýšlíte, co své milé koupit k Vánocům, možná pro vás máme řešení. Na vánoční trh se opravdu dobře připravil společnost Love Labs, která majitelkám iPodů nabízí hodně zajímavý doplněk.

 

 

 

USB Anywhere - rozhraní USB kdekoli a kdykoli

2. listopadu 2005, 11.00 | Řešení společnosti Belkin pro přenášení souborů bez použití počítače.


 

 

 

Pařížské ozvěny - Apple Expo 2005 & iPod

3. října 2005, 00.00 | Na Apple Expu 2005 bylo k vidění stovky doplňků pro iPody. Od těch známějších firem až po ty méně známé či úplné noname společnosti z Asie. My se v následujících článcích zaměříme na to nejzajímavější, co bylo v Paříži pro iPody k vidění.

 

 

 

TISKOVÁ ZPRÁVA - Rozhraní USB nejen pro přehrávač Apple iPod Shuffle

13. září 2005, 00.00 | Společnost Belkin představuje 4portový rozbočovač USB 2.0 s horním
vstupem

 

 

 

iPod na největším veletrhu spotřební elektroniky IFA 2005

5. září 2005, 00.00 | V Berlíně právě probíhá jeden z nejvýznamnějších veletrhů spotřební elektroniky na světě - IFA 2005. Tato akce již tradičně pokrývá i oblast audio-visuální techniky, takže na něm nechybí žádný výrobce, který chce ve světě hudby něco znamenat. A jak je zastoupem iPod?

 

 

 

Bose SoundDock - dobrý kamarád iPodu

14. července 2005, 00.00 | Když jsem v září minulého roku měl možnost na pařížském Apple Expu vidět prezentaci stylových reprobedýnek pro iPod honosící se logem Bose, bylo mi hned jasné, že se nejedná o výrobek, který v široké nabídce doplňků pro iPod jen tak zapadne. Jednoduchý a čistý design, dálkové ovládání a luxusní cena. I tak by se dal Bose SoundDock charakterizovat, ale já se o něm rozepíšu trochu více.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - na návštěvě u Griffinů

19. ledna 2005, 00.00 | Společnost Griffin nepatří mezi ty neznámé a již řadu let zásobuje uživatele Maců a iPodů spoustou zajímavých doplňků. Mezi nejznámější bezpochyby patří multimediální ovladač PowerMate, audio rozhraní iMic, stojánek na notebook iCurve či před nedávnem uvedený radioShark - žraločí ploutev, která vám naladí všechna rádia v dosahu. Griffin, ale nevyrábí jen užitečné a šikovné doplňky, ale produkty této firmy si získaly oblibu i díky líbivému designu. A čím se Griffin prezentoval na Macworldu?

 

 

 

Příslušenství k iPodu - pořád je z čeho vybírat

20. prosince 2004, 00.00 | Dnes se znovu podíváme na pár doplňků, které mohou rozšířit schopnosti vašeho iPodu, nebo ho alespoň lépe ochránit. Opět je tu další ze série článků věnovaných hudebnímu přehrávači iPod a dostupnému příslušenství. Mezi dnešní nabídkou naleznete jak dva zástupce pouzder, tak Tunedok pro iPod mini a Backup Battery Pack. Vy nevíte o jaké produkty se jedná? V tom případě máte jedinečnou šanci se o nich dozvědět více. Za poskytnutí produktů na recenzi děkujeme společnosti Cables & Simms s.r.o.

 

 

 

Udělejte svému iPodu radost.. a sobě taky

13. prosince 2004, 00.00 | Dnes se po delší pauze opět podíváme, co vše můžete k hudebnímu přehrávači iPod připojit a rozšířit tak jeho možnosti. Od společnosti Quentin, která provozuje internetový obchod dtpobchod.cz, jsme dostali pár produktů na otestování a vy se teď můžete dozvědět, co prošlo naším náročným testem a do čeho se vyplatí investovat.

 

 

 

MacExpo 2004 - příslušenství pro iPod

29. listopadu 2004, 00.00 | Už jsme se na těchto stránkách londýnskému MacExpu věnovali z různých pohledů, ale poněkud jsme opomněli tahoun prodejů Applu - iPod. Společnost Apple svým hudebním přehrávačem vytvořila dost solidní základnu uživatelů, kteří touží svému miláčkovi (mám na mysli iPod) občas pořídit nějaké to příslušenství. A Londýn nebyl místem, kde byste měli problém hezký doplněk pro iPod koupit.

 

 

 

Strana výpisu

20

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: