Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

TZ - Překonejte zvukovou bariéru vašeho přehrávače iPod

26. září 2006, 00.00 | Hlasový záznamník Belkin TuneTalk Stereo pro vysoce kvalitní stereofonní záznam v přehrávači iPod video

 

 

 

TZ - ViewSonic představil na výstavě Apple Expo pracovní displej s integrovanou konektivitou pro iPod.

21. září 2006, 11.00 | ViewSonic® Corporation, světový leader v zobrazovacích technologiích, na výstavě Apple Expo poprvé představuje veřejnosti displej s technologií „Made for iPod“ s integrovaným dockem pro iPod. ViewDock™ displeje doslovně modernizují pracoviště. Svým uživatelům umožňují připojit iPod k displeji, a tím okamžitě získat 65krát větší obrazovku, než jakou iPod nabízí.

 

 

 

iTunes, iPody a iTV, aneb nové produkty s logem Apple

13. září 2006, 00.00 | Včerejší akce společnost Apple, jež se konala v San Francisku, byla zaměřena především na oblast hudby a domácí zábavy. Pokud jste čekali nové MacBooky Pro, asi budete zklamáni, jestliže jste sázeli na nové iPody, iTunes a nový produkt, jež souvisí s videem a iTunes, trefili jste se do černého!

 

 

 

Bunda do nepohody pro váš iPod

12. září 2006, 00.00 | Stále častěji můžeme vidět propojování iPodu a oblečení v jeden celek. Začala to společnost Burton před pár lety a dnes můžeme nenápadná tlačítka pro ovládání iPodu vidět i na kalhotách od Levi's či v nové bundě značky Kenpo.

 

 

 

Google nabízí polepky iPodu

4. září 2006, 00.00 | Jestliže si ještě pamatuje doby, kdy iPod nabízela i společnost HP (není to tak dávno) a vedle samotného iPodu prodávala i speciální polepky, které umožňovaly měnit vzhled iPodu, tak vám novinka od Google nebude připadat tak cizí. Jedná se de facto o stejné samolepky, jen s jiným motivem.

 

 

 

Speciální kabátek pro U2 iPod

1. září 2006, 00.00 | Máte iPod verze U2 a chcete na něj mít speciální pouzdro, které by korespondovalo s vaším iPodem a vaší osobností? Dobře, takové pouzdro asi neseženete, ale pokud vám bude stačit, že ladí s iPodem, můžete sáhnout po luxusním koženém pouzdře společnosti Incase.

 

 

 

Super klávesnice s dokovým konektorem

24. srpna 2006, 00.00 | A máme tu další ukázku chytré symbiózy - propracovaná klávesnice, která umožňuje nejenom psaní textů, ale nabízí i programovatelná tlačítka a něco navíc - dokový konektor pro iPod.

 

 

 

Přijde vám vysílání iPodu přes rádiové vlny jako hi-tech? Japonci již bezdrátově vysílají i video!

18. srpna 2006, 00.00 | Japonská společnost Princeton nabízí video transmitter, tedy vysílač video signálu v pásmu UHF, který lze naladit na televizi.

 

 

 

Levné cestovní USB nabíječky?

17. srpna 2006, 00.00 | Energii naše iPody potřebují pořád a cestovat bez nabíječky se rozhodně nevyplácí. Vedle originálních nabíječek lze na trhu sehnat i hodně levná řešení.

 

 

 

iPod Jukebox do každého baru!

16. srpna 2006, 00.00 | Pokud jste majitelem baru, restaurace či poctivé hospody čtvrté kategorie, možná jste někdy zvažovali vybavit vlastní lokál jukeboxem. Jestli jste tak ještě neučinili a chtěli byste svým návštěvníkům nabídnout něco speciálního, měli byste zvážit investici do Jukebox Station, která si dobře rozumí s iPodem.

 

 

 

Strana výpisu

14

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: