Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:



Příslušenství

TESTujeme - XtremeMac AirPlay Boost

9. srpna 2007, 00.00 | Tentokrát vám přinášíme bližší pohled na FM transmiter od společnosti XtremeMac. Jaký je zástupce často zavrhovaného příslušenství k iPodu? Dokáže více než jeho konkurenti nebo patří jen do šedého průměru? Pokud vás zajímají odpovědi na tyto a další otázky, pak si přečtěte zprávu z našeho testování.

 

 

 

Timex Ironman iControl - další hodinky, které si s iPodem rozumí

7. srpna 2007, 00.00 | Po společnosti Nike, která nedávno představila své řešení ovládání iPodu pomocí náramkových hodinek, přichází se svou troškou do mlýna také Timex v podobě Ironman iControl.

 

 

 

TZ - BelkinTuneCast 3

3. srpna 2007, 00.00 | Společnost Belkin představuje TuneCast 3 univerzální vysílač FM, který umožňuje poslouchat hudbu prostřednictvím libovolného stereofonního FM přijímače.

 

 

 

Hide-a-Pod - konečně funkční ochrana

29. července 2007, 00.00 | "Bojíte se o váš iPod? Udělejte z něj Zune!" Další z řady námi navržených reklamních sloganů, tentokrát pro jedinečný produkt Hide-a-Pod.

 

 

 

iH85 Cycler - ozvučí i vaše kolo

20. července 2007, 00.00 | Používání hudebních přehrávačů při jízdě na kole obvykle není doporučováno. Svou roli zde hrají zejména sluchátka na uších cyklisty, která mu často znemožňují zaslechnout blížící se automobil nebo jiné zvuky. S ohledem k těmto aspektům proto vyvinula společnost iHome2Go produkt, který by mohl potěšit nejednoho cyklistu.

 

 

 

Reproduktory Creative - na doma i na cesty

11. července 2007, 00.00 | Skvělý zvuk, sympatický design, perfektní dílenské zpracování a naprostá mobilita. To vše lze říci o přenosných reproduktorech společnosti Creative, které hrdě nesou logo "Made for iPod".

 

 

 

inMotion iMV712 - domácí kino na cesty

8. července 2007, 00.00 | Nechcete se ani na dovolené vzdát dokonalého zážitku ze sledování filmu? Nemusíte! Je tu Altec Lansing inMotion iMV712

 

 

 

PodGear BluEye - iPod jako handsfree k telefonu?

29. června 2007, 00.00 | PodGear BluEye je velice zajímavým doplňkem k iPodu, který v sobě chytře spojil tři funkce - dálkové ovládání, FM radio a bluetooth handsfree k mobilnímu telefonu. Už jste někdy volali z iPodu?

 

 

 

GelaSkins v ČR!

27. června 2007, 00.00 | Pokud jste "prošvihli" předešlé hromadné nákupy těchto jedinečných skinů, máme pro vás výbornou zprávu. Počínaje červencem si je budete moci koupit také "u nás".

 

 

 

myvu - personal media viewer, aneb "telka" na cestách

21. června 2007, 00.00 | Možnost přehrávat video na iPodu byla bezpochyby pro řadu lidí jeden ze zásadních důvodu, proč si iPod pořídit. iPod se tak otevřel zcela nové skupině uživatelů, která hodně cestuje a chce mít své oblíbené filmy, seriály či videocasty v kapse společně s peněženkou a klíči. Pokud patříte do této kategorie, pak by vás mohl oslovit námi testovaný výrobek - myvu, personal media viewer.

 

 

 

Strana výpisu

6

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: