Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

Logitech X-240 – reproduktory dělané iPodu „na míru“

22. ledna 2007, 00.00 | Uvažujete o koupi nových reproduktorů k počítači? Co takhle udělat „radost“ i vašemu iPodu? Reproduktory Logitech X-240 by mohly být přesně tím co hledáte.

 

 

 

PopAlive Remote – dálkové ovládání, které vidí „všechno“

15. ledna 2007, 00.00 | Nabídka docků a dálkových ovládání iPodů je velice široká. Máte-li, ale doma slušnou Hi-Fi soustavu nebo domácí kino s výbornými reproduktory, pak vás uspokojí jen málokterá dockovací stanice, pokud vůbec nějaká.

 

 

 

Belkin TuneStudio – mixážní pult, který je vždy po ruce

12. ledna 2007, 00.00 | Konec velkým nahrávacím studiům sice určitě nepřinese, ale za to může potěšit ty, kteří se chystají prorazit do světa “velké hudby“ s malým rozpočtem a nemají kde své skvosty nahrát.

 

 

 

H2O Audio – s iPodem bez obav i pod hladinu

11. ledna 2007, 00.00 | Dnes už opravdu snad neexistuje místo, kam by nebylo možné vzít iPod s sebou. Díky společnosti H2O Audio bylo totiž pokořeno i tak nepřátelské prostředí, jakým voda pro elektroniku bezesporu je.

 

 

 

Pouzdra, pouzdra a zase pouzdra

4. ledna 2007, 15.00 | Pro některé z nás je iPod hračkou, pro jiné každodenním společníkem nebo stylovým doplňkem. Ať tak či tak, jedno máme všichni společné a to je snaha chránit jej před nebezpečím běžného dne. Možností máte na výběr a je jen na vás, kterou zvolíte.

 

 

 

Ti voli to umějí!

28. prosince 2006, 00.00 | V současnosti firma Tivoli Audio přišla i na český trh – a přinesla sem několik produktů, speciálně uzpůsobených pro spolupráci s iPodem: konkrétně se jedná o snadno přenosný iPAL, středně velký iSongBook, a největší iYiYi. Ty určitě stojí za recensi na MujMacu.

 

 

 

iSoundCap – čapka nejen pro Vás

22. prosince 2006, 00.00 | Většina z nás mnohdy řeší problém „kam s ním“. Často stačí kapsa, batoh nebo opasek, ale chcete-li s iPodem sportovat, je to už horší. Společnost iSoundCap přišla s neotřelým nápadem, jak tento problém vyřešit. Tím řešením je čepice.

 

 

 

DLO Power Bug – nabíjení bez kompromisů

20. prosince 2006, 00.00 | Vlastníte – li iPod Shuffle 1. či 2. generace určitě jste se už setkali s problémem, jak jej nabít nejste-li právě v dosahu nějakého USB konektoru. Řešení nabízí například produkt společnosti DLO s názvem Power Bug.

 

 

 

TZ - Belkin - Rock’n’Roll pro vaše auto

19. prosince 2006, 00.00 | Společnost Belkin představuje adaptéry TuneFM pro iPod určené pro přehrávače iPod, které umožňují přehrávat hudbu z přehrávače iPod prostřednictvím libovolného stereofonního přijímače FM. Výrobky TuneFM, které vycházejí z designu přehrávačů iPod, nabízejí vylepšený přenos FM a přinášejí čistý a ostrý zvukový výkon.

 

 

 

LUNA – každé ráno trochu jinak

18. prosince 2006, 00.00 | Nudí-li vás už každodenní řinčení vašeho budíku zkuste se porozhlédnout po produktu z dílny společnosti XtremeMac s názvem Luna. S ním totiž získáte nejen nový budík, ale zároveň dock pro váš iPod.

 

 

 

Strana výpisu

10

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: