Příslušenství - MUJiPOD.cz - Apple iPod, iTunes

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Příslušenství

TZ - Belkin RockStar umožňuje poslouchat a sdílet hudbu z přehrávače iPod s přáteli

24. dubna 2008, 00.00 | RockStar přehrává a propojuje hudbu z více přehrávačů MP3, takže ji můžete snadno sdílet s přáteli

 

 

 

TZ - Belkin TuneBase™ FM a TuneCast Auto pro iPhone a iPod

15. dubna 2008, 00.00 | Zařízení Belkin TuneBase™ FM a TuneCast Auto pro iPhone a iPod umožňují poslouchat hudbu z telefonu iPhone v automobilu. Jsou vybaveny technologií ClearScan a automatizují tak nepohodlné ruční vyhledávání čisté frekvence FM.

 

 

 

Casio Exilim - fotoaparát, který si s iPodem rozumí

10. dubna 2008, 00.00 | Uvažujete o koupi nového fotoaparátu a rádi byste nosili jak fotky, tak spustitelná videa stále při sobě? Pak se poohlédněte po fotoaparátech Casio Exilim, které jako jedny z mála dokáží uložit nahrané video do správného formátu pro přehrávání v iPodech.

 

 

 

Nová pouzdra XtremeMac - přizpůsobte svůj iPod svému stylu

8. dubna 2008, 00.00 | Svým stylem dáváme svému okolí najevo kdo jsme, co nás zajímá a na čem nám záleží. Tomu můžete nyní díky pouzdrům XtremeMac přizpůsobit i svůj iPod. Z široké nabídky si vybere opravdu každý. Ať už žena sledující módní trendy, sportovec, teenager který chce šokovat spolužáky originalitou nebo perfekcionista, kterému záleží na tom, aby jeho iPod zůstal přes náročný provoz bez jediného škrábnutí. V nabídce XtremeMac najdete zkrátka přesně to, co potřebujete.

 

 

 

S Lunou v rytmu Tanga

31. března 2008, 00.00 | Žijete naplno, máte svůj styl a od technického vybavení své kanceláře i domácnosti očekáváte nejenom špičkové technické parametry, ale také perfektní design. Pokud je pro Vás sledování posledních technických trendů nejen koníčkem, ale i otázkou osobního stylu, pak byste rozhodně měli vědět, že klasickým hi-fi soustavám už odzvonilo. Na jejich místo právě nyní nastupují iPod & iPhone stanice. Pro rok 2008 přichází XtremeMac s inovovanou řadou LunaX2 a TangoX2.

 

 

 

TZ - iPodofilové pozor! XtremeMac znovu zasahuje

21. března 2008, 00.00 | Všichni milovníci zančky iPod a iPhone již znají kvalitní prestižní značku XtremeMac.
Nejen pro ně je určeno nové široké portfolio produktů pro rok 2008.
XtremeMac znovu zasahuje. Přiváží do ČR novou sérii produktů pro iPod a iPhone.

 

 

 

Sony uvádí nové flexibilní systémy GIGA JUKE

12. března 2008, 00.00 | Udělejte se svou hudbou víc! Dva nové harddiskové hi-fi systémy GIGA JUKE™ - ukládání, přehrávání a sdílení oblíbených skladeb je hračka!

 

 

 

Nike + iPod legenda pokračuje

10. března 2008, 00.00 | Mysleli jste si, že společný projekt Applu a Nike je již minulostí? Pak vás nejspíše vyvedeme z omylu, protože běžeckou obuví a hodinkami to ani zdaleka neskončilo.

 

 

 

GPS pro iPod Touch a iPhone je oficiální!

8. března 2008, 08.00 | Již nebudou platit výmluvy, že náš oblíbený „miláček“ nemá GPS a tak jej ostatní zahanbují. Právě vyšlo na povrch, že se chystá GPS modul pro iPhone a iPod Touch! A v rukou jej má právě firma, co udělala slavný GPS modul pro PSP!

 

 

 

iFrogz Nano Audiowrapz - řešení, když vám chybí integrovaný reproduktor

2. března 2008, 00.00 | Většině z nás v iPodu integrované reproduktory ani v nejmenším neschází. Ale najdou se i tací, kteří tuto "funkci" vyžadují a odsouvají proto iPod až na druhou kolej. Díky výjimečnému pouzdru iFrogz Nano Audiowrapz už tomu tak být nemusí.

 

 

 

Strana výpisu

3

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: